Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen feltételek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen feltételek mellett vállalnátok gyermeket?

Figyelt kérdés

Egyedülálló,független nő vagyok,akinek a szerelmen kívűl minden más összejött az életben szinte.

Egyedül is fel tudnék nevelni egy gyermeket,és már nagyon szeretnék.

Szóval arra gondoltam,hogy van egy férfi,akit már régóta ismerek,és talán hozzá hasonlót sem ismertem még.

Helyes,normális,felelősségteljes,vicces,okos,és az ismertség alapján állíthatom,hogy igazi Férfi.

Nem vagyunk közömbösek egymás számára,és hát ö kiváló lenne apának.

Persze csak az ő beleegyezésével és hozzájárulásával tenném ezt meg.

Cserébe nem kérnék tőle semmit,én egyedül fel tudnám nevelni,tőle csak a jó génekre volna szükségem,és mivel elég messze is lakunk egymástól,senki nem tudná meg sosem,hogy ki is az apa,csak a mi titkunk lenne.



2015. jún. 2. 05:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát jobban hangzik,mint a mesterséges megtermékenyítés, az biztos.

Egzisztencia rendben?

Akkor miért ne?

Arra azért számíts,a férfi esetleg igényt tarthat arra,hogy apja legyen a gyermeknek.

Ezt vele kell megbeszélned.

Ami még elgondolkodtató, a gyerek így család és apa modell nélkül nőne fel,mondjuk ettől még lehet belőle jó ember.

Nem elijeszteni akarlak,csak hangosan gondolkodom.

Mindent átgondoltál,biztos vagy benne?

Egy gyerek nagy felelősség, pláne egyedül nevelve.

2015. jún. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha ez a férfi vállalja, amit kérsz tőle, akkor agyilag mégsem tokéletes.

Ezért a válaszom, nem.

2015. jún. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2-es.

Béranyaság,gyerek örökbe adása?

Hallottál már ilyenről?

Mondjuk szerintem se normális, aki eldobja assaját gyermekét,legyen az nő vagy férfi.

Ettől még ez egy létező opció az életben,ezért írtam amit.

1-es voltam.

2015. jún. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfi helyében nem mennék bele. Amúgy miért nem jössz össze vele inkább? A távolság egy dolog... el lehet költözni valamelyikőtöknek...


Amúgy meg elég degradáló egy férfinak, ha csak spermadonorként kezelik... szóval Te sem vagy teljesen százas, tuti nem feküdnék össze ilyen nővel.


24/F

2015. jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért nem jöhetünk össze,mert neki már van egy kislánya és együtt él egy nővel.

Nem akarok szétszedni egy családot,én csak egy gyermeket akarok tőle,akit EGYEDÜL nevelnék fel.

2015. jún. 2. 07:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben kivetnivaló,de azért abba gondolj bele hogy pl. azt a 9hónapot csak jobb lenne valakivel átélni,aki ott van melletted,szeretget,stb.
2015. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ohhh igen, te csak egy gyereket akarsz...

de kb. itt meg is állt a tudomány,mert hogy mi jön a teherbeesés után, azzal már nem számolsz...pl.terhesség,esetleges rosszullétek, szülés, munkahelyi kimaradás,esetleg elbocsátás mondvacsinált indokkal stb.

És miért éppen egy foglalt pasival akarod felnyomatni magad? Nincs senki más opció?

Van egy olyan érzésem, hogy nem csak ennyi van emögött, hogy te már gyereket akarsz.

Nem,nem vállalnék így gyereket! Így kutyát vállalnék maximum!

2015. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár, de keress inkább egyedülálló férfit, ez akkor is undorító húzás lenne mindkettőtök részéről, hogy összefekszetek, ha csak a gyerek miatt lenne.
2015. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"mert neki már van egy kislánya és együtt él egy nővel"


Szerintem vállalj inkább egy kutyát. A huskyk olyan cukik!

2015. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod, az élet gyorsan változik.

95% az esélye, hogy a gyerek után jönne a gyerektartás is (pl. úgy megváltozna az életed, hogy kénytelen lennél kérni), esetleg még őket is sikerülne szétrobbantani.


Keress egyedülálló férfit.

2015. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!