Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz rosszfiú, egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz rosszfiú, egy pasi?

Figyelt kérdés
Akik rosszfiúnak gondolja magát, az milyen tulajdonságok miatt hiszi ezt?
2015. okt. 31. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy rosszfiú, ez csak egy sz. r jelző és ebből is vannak műrosszfiúk

általában, aki bűnös úton edződik az lesz rosszfiú, műrosszfiú meg, aki divatból adja ezt a stílust, de életében köze nem volt ilyen dolgokhoz.

2015. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A rosszfiúk is tudnak szeretni? Úgy igazán...
2015. okt. 31. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt így megmondani, egy rakás olyan krapekkal találkoztam már, aki úgymond rosszfiúnak látszott, vagy annak is adta ki magát, közben pedig kb. annyi rossz se volt benne, mint egy marék lepkében. Ugyanennek a fordítottját is láttam, amikor valaki jófiúnak adta ki magát, közben meg sunyi módon lopott csalt hazudott tönkretette mások életét.
2015. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan pasi, aki "tipikus rosszfiú" és nem arra kell gondolni, aki erőltetetten próbál az lenni, hanem akiről ösztönösen ez jut eszébe az embernek. Ez külső és belső egyaránt - számomra az igazi pimasz, magabiztos, de úgymond "ellenállatatlanul vonzó" férfiakról jut ez eszembe. Aki valamiért meg tudja a fogni a nőket, pedig tudják, hogy nem várhatnak tőle sok jót.


23/N

2015. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23/N... látom megkajálok a sok médiaszemetet amit az arcodba tolnak, konzumidióta
2015. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, nem tudom miről beszélsz, én a saját véleményemet írtam le, és egyáltalán nem tudom mire gondolsz a hozzászólásoddal, de az intelligenciaszintedet tökéletesen mutatja, hogy információk nélkül dobálózol olyan mondatokkal, aminek nincs értelme. :)
2015. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!