Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom exére szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
Találtam egy beszélgetést amibe az áll, h megbeszéltek egy találkát... azt mondja a barátom nem találkoztak.. meg volt egy olyan beszólása amikor mondtam neki, h én jobban nézek ki mint a volt barátnő, hogy van aki szerint ő néz ki jobban...
2015. okt. 31. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ők mikor "szakítottak"? Mert úgy tűnik, még kötődik hozzá.
2015. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél jobban szidod az exét, annál nagyobb lendülettel fog visszamenni hozzá. Csak gyenge önbizalmú emberek csinálnak ilyet. Főleg az összehasonlítás rossz taktika. A legjobb az, ha saját magad erősíted, és a lányt teljesen kihagyod az életetekből. Én úgy látom, te hozod be, nem ő. Ha féltékenykedsz, őt lerakod, stb. akkor pont az ellenkező hatást fogod kiváltani belőle, mint amit szeretnél. Alap pszichológia.
2015. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!