Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan voltam féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan voltam féltékeny, ha a volt barátom a lánybarátjával jött össze szakítás után?

Figyelt kérdés

Mindig az volt a kapcsolatunk alatt,ami 7 hónapig tartott, h úgy éreztem túl nagyok a szavai felém ( szeret örökké, én vagyok az Igazi) és ezzel szemben nem így viselkedett. A "haver" lánybarátainak a képei alá dicséreteket írogatott rendszeresen, de még ha ettől is eltekintek , a velem való viselkedése sem úgy tűnt,mint aki igazán szeret.

Tehát csak elhitette velem,hogy szeret . Egyfajta ragaszkodás alakulhatott ki benne , mert én törődő voltam vele ,amivel eddig nem találkozott...


A nagy helyzet az,h szakítottunk ennek már egy jó ideje ,és ő 2 hónapra rá összejött azzal a lánnyal,aki a kapcsolatunk alatt is barátja volt már.


Nem volt alkalmam a szemébe mondani ,hogy rettenetesen átverve érzem magam,mert neten szakítottunk.....hirtelen és gyorsan .. De a féltékenységem beigazolódott, ezek szerint nem szeretett.


2014. dec. 3. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen volt okod rá, mert rendszeres kapcsolatban voltak, csak ez sajnos már min sem változtat. Elhiszem, hogy bosszant, de nincs értelme rajta idegeskedni.

Meg 2 hónap telt el a szakítás óta. Nem biztos, hogy mialatt együtt voltatok voltak a lány felé érzelmei. Ezt nem tudni.

2014. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!