Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy átlag alatti lányként egy tökéletes fiú a barátom?

Figyelt kérdés

Még most sem hiszem el, pedig 3 hónapja együtt vagyunk.


Ő olyan fajta fiú, akinek sok barátja van, népszerű, nagyon sok lánynak tetszik, és a barátai között is sok lány van. De ennek ellenére nem olyan csajozós típus, szóval nem feküdt le sok lánnyal, csak eggyel, aki az előző barátnője volt, akivel 3 évig együtt voltak.


Ezenkívül okos, vicces, és nagyon jó sportoló is.


Tökéletesen is néz ki, magas, izmos (de nem olyan túl izmus, kigyúrt, hanem inkább sportosan izmos)

Az arca is tökéletes, haja, minden...


Ezenkívül nagyon kedves, romantikus, stb, egyszóval tökéletes.



Én viszont teljesen az ellentéte vagyok.

Egyáltalán nem nézek ki jól, túl vékony sem vagyok, az arcom egyáltalán nem sép. KInézetre bőven átlag alatti vagyok.


Egyáltalán nem vagyok népszerű, barátaim sincsenek.


Fiúk körében sem vagyok népszerű, 20 éves létemre még csak egy barátom volt 1-2 hónapig, de ő is csak azért járt velem, mert nem talált jobbat.


Így most el se tudom képzelni, hogy hogy lehetséges ez, hogy egy tökéletes fiú lett a barátom. És nem csak amiatt gondolom azt, hogy tökéletes, mert szerelmes vagyok belé, hanem ő másik szerint is, mint mondtam, egy csomó lánynak tetszik.


2015. okt. 31. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus párkapcsolat. Te a szerelemtől tökéletesnek látod őt (senki sem tökéletes), viszont nő lévén tele vagy önértékelési zavarral.


Semmi csoda nem történt, csak egy szerelmes nő vagy.

2015. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát ez elég relatív, lehet neked tökéletes másnak meg nem kéne. Attól, hogy a közeli ismeretségedben annak tartják nem mérvadó. Meg lehetne egy kicsit pozitívabb önképed. Ne pörögj ezen.
2015. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy nem csak én látom őt tökéletesnek, hanem ő nagyon sok lánynak tetszik és nagyon sok barátja van. Nem csak az én szememben főnyeremény fiú.
2015. okt. 31. 17:34
 4/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy sok barátja van, az egy dolog. Attól még nem lesz valaki tökéletes, illetve nem csak a tökéletes pasikkal barátkoznak az emberek.


Nyilván azok a lányok ugyanúgy elvakultak, hisz tetszik nekik a fiú. Persze, hogy tökéletesnek látják, minden fiatal lány annak látja a kiszemeltjét.

2015. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én se tartom magam annyira szépnek, és régen csak a suttyoknak tetszettem, de azok is ott hagytak ahogy jött jobb fogás.most 2 éve van baratom, nagyon imadom, mazlista vagyok vele. nekem is van olyan érzésem, hogy tul jó hozzám. szerintem ez normális, de próbálj te is önbizalmat szedni, nem véletlenül választott téged. :)
2015. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, most vagy tenyleg szeret es teged valasztott, vagy naivan kihasznal. De en hiszek az ilyenben, en is atlagos lany vagyok, bar volt nem egy kapcsolatom, az a szoke herceg sosem jott el. De volt hasonlo.
2015. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak néha attól félek, hogy esetleg az emebrek olyanokat gondolnak, hogy hogy lehet egy ilyen fiúnak ilyen lúzer barátnője?


Vagy hogy a családja azt gondolja, hogy találhatott volna magának valami jobb barátnőt is.

2015. okt. 31. 17:41
 8/19 anonim ***** válasza:

Fogadásból, sajnálatból, bosszúból, esetleg emlékezteted a nagy szerelmére, az imádott anyjára vagy a kedvenc óvónénijére...Netán unja a jó nőket, és vágyik egy kis változatosságra.


Bocs, de most mégis milyen választ vársz? Vagy lát benned valamit, amivel te nem vagy tisztában, vagy neki van valami olyan hibája, amit te - elájulva a megtiszteltetéstől - észre sem veszel.


Amúgy meg a szerelem nem racionális.:-)

2015. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Erre többféleképp lehet reagálni. Az első, hogy na, ilyen nőt kell kifogni, akinek már attól orgazmusa van, hogy Úristen egy ilyen rakja belém.... és kész. A másik az, hogy ne légy már kishitű, ne csodának és megtiszteltetésnek vedd ha partnernek választanak, hanem természetesnek, hogy végre ez felismerte a valódi értékeidet, amik lehet, hogy nem külsőségekben nyilvánulnak meg. Ő biztosan nincs magától elszállva és nem gondolja magát földre szállt csodának.
2015. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De, amúgy ő is tisztában van vele, hogy ő mennyire jó. Talán ez az egyetlen rossz tulajdonsága. Mert szerinte ő a legjóképűbb, legokosabb, legerősebb, leggyorsabb, stb, (ami amúgy igaz is nagyrészt)


Ezenkívül nehezen tudnék róla rossz tulajdonságot mondani, és végülis ez sem feltétlenül rossz, legalább van önbizalma.

2015. okt. 31. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!