Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy átlag alatti lányként egy tökéletes fiú a barátom?

Figyelt kérdés

Még most sem hiszem el, pedig 3 hónapja együtt vagyunk.


Ő olyan fajta fiú, akinek sok barátja van, népszerű, nagyon sok lánynak tetszik, és a barátai között is sok lány van. De ennek ellenére nem olyan csajozós típus, szóval nem feküdt le sok lánnyal, csak eggyel, aki az előző barátnője volt, akivel 3 évig együtt voltak.


Ezenkívül okos, vicces, és nagyon jó sportoló is.


Tökéletesen is néz ki, magas, izmos (de nem olyan túl izmus, kigyúrt, hanem inkább sportosan izmos)

Az arca is tökéletes, haja, minden...


Ezenkívül nagyon kedves, romantikus, stb, egyszóval tökéletes.



Én viszont teljesen az ellentéte vagyok.

Egyáltalán nem nézek ki jól, túl vékony sem vagyok, az arcom egyáltalán nem sép. KInézetre bőven átlag alatti vagyok.


Egyáltalán nem vagyok népszerű, barátaim sincsenek.


Fiúk körében sem vagyok népszerű, 20 éves létemre még csak egy barátom volt 1-2 hónapig, de ő is csak azért járt velem, mert nem talált jobbat.


Így most el se tudom képzelni, hogy hogy lehetséges ez, hogy egy tökéletes fiú lett a barátom. És nem csak amiatt gondolom azt, hogy tökéletes, mert szerelmes vagyok belé, hanem ő másik szerint is, mint mondtam, egy csomó lánynak tetszik.


2015. okt. 31. 17:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is fejtetted a talányt: végre talált egy nőt, aki pontosan olyannak látja, mint ő saját magát. Ha úgy tetszik, te vagy Narcissosnak a víztükör.:-)
2015. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Senki sem tokeletes.


Innen indul a sztori.

2015. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Csak néha attól félek, hogy esetleg az emebrek olyanokat gondolnak, hogy hogy lehet egy ilyen fiúnak ilyen lúzer barátnője?"


Erről értekezel most te is. Miért várnád el, hogy az emberek mást gondoljanak?

2015. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudod, nem a külső számít. Csak tinik akarnak Barbival és Kennel élni. Normális embernek ennél több igénye van.
2015. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De nem csak külsőre vagyok átlag alatti. Ha csak ennyi lenne a gond, az még nem is zavarna olyan nagyon.
2015. okt. 31. 18:01
 16/19 anonim ***** válasza:
Bármilyen nehéz ezt lányként elképzelni, a fiúknak nemcsak a külső számít.
2015. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Meglátta Benned a szépet.
2015. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

" Ha csak ennyi lenne a gond, az még nem is zavarna olyan nagyon."


Kételkedsz magadban, ez már pozitív dolog. Valószínűleg a srác észrevette, hogy vannak "rejtett" értékeid.

2015. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Leget, hogy pont az tetszik neki benned, hogy nem vagy királykisasszony, nem vagy elszállva magadtól. De azért szedd össze magad egy kicsit, örülj neki, hogy így alakult, és ne ezen tépelődj, hogy más mit szól majd.
2015. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!