Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is érdeklem? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is érdeklem? Vagy én keressem?

Figyelt kérdés
van egy fiú, akit nemrég óta ismerek. msnen beszéltünk párszor (én írtam mindig neki először) de mindig tök aranyos volt.. és mostanában már vagy két hete nem látom. írjak neki levelet, vagy inkább hagyjam?
2010. márc. 3. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szreintem irj ;) próba szerencse :D
2010. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem*
2010. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha érdekelnéd, írna!
2010. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem vard meg amig o ir:)
2010. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled...de azért irj neki:)
2010. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor hasonló helyzetben vagyunk. :(...nekem is tetszik egy fiú,amikor beszélünk elég aranyos meg minden,de másnap nem írna rám ő elöbb..lehet csak félénk,de ez azt jelzi akkor h nem érdeklem,de van más is.:)...neaggódj,lehet majd talán ír..:)
2010. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már nem reménykedem.=(
2010. márc. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!