Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már ilyen mással is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már ilyen mással is?

Figyelt kérdés

Az, hogy egy nem vérszerinti, de aránylag közeli rokonról fantáziált, vagy vele álmodott valami romantikusat, szexuális tartalmút.


Helyes pasi, és közvetlen, jól kijövünk, és emiatt bazira szégyellem magam. Nem akarok tőle semmit, mert családtag, és van saját családja, de nagyon kellemetlen tud lenni néha a helyzet.


Volt már ilyen mással is? Gondolom, nem túl egészséges...

19/l



2015. nov. 1. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Incestxdd
2015. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi, nagy segítség voltál.


Nincs köztünk semmi, és mint mondtam, nem vérrokon, hanem a családba házasodott. Szimplán csak enyhén vonzódom hozzá, ennyi.

2015. nov. 1. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lefeküdtem harmad unokatesommal, akkor még nem tudtam hogy rokonok vagyunk.
2015. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 és mi történt, miután megtudtátok? A család tudomást szerzett róla?
2015. nov. 1. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vonzalom ellen nem lehet tenni, nincs mit szégyellni. Csak ne kezdj kavarni!
2015. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmiképp, csak zavar.
2015. nov. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!