Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz időm egyetem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz időm egyetem és munka mellett a páromra?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy dolgoznom kell nemsokára. Egyetemre járunk a párommal, így is kb annyi időt vagyunk együtt, hogy együtt ebédelünk, emellett nagyon ritkán tudunk egy mozizást, vagy hasonlót besűríteni.

Félek, hogy tönkretenné a kapcsolatunkat ez... Mit csináljak, hogy legyen időnk egymásra?

(Szeptemberig 100% hogy semmiképp se tudunk összeköltözni. Azután is kétséges.)


2014. dec. 23. 13:02
 1/8 anonim válasza:
Hát tudod valamit valamiért. Ha végzel valami külön dolgot pl. foci vagy ilyesmi hadd el, és ebben az időben tudsz a párodra figyelni. Vagy az is jó megoldás ha hétvégenként amikor haza tudsz menni, vidd el hozzád a párodat. Vagy esetleg ha sokat kell tanulnotok tanuljatok együtt, és akkor sokkal gyorsabban meg lesz a tanulás, és a vele leszel addig is. Ha bármi kérdésed van csak írj! :)
2014. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát, igazából most az életem kb annyiból áll hétköznap, hogy felkelek, bemegyek egyetemre, ebédelek, megyek vissza, lyukasórákban tanulok, hazaérek délután/este (inkább utóbbi), akkor leülök, megnézek egy filmet, vagy kicsit játszok, aztán alszok. Zh-k és vizsgák előtt a filmezés/játék kimarad a tanulás miatt.

Hétvégente szoktunk együtt lenni, de kb kéthetente tudunk csak. :/

2014. dec. 23. 14:37
 3/8 anonim válasza:
Ha megnézel egy filmet akkor VELE NÉZD MEG! :) És előbb is felkelhetsz, hogy korán reggel köszönthesd!
2014. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De 1 órányira lakik tőlem. Nem mindig tudunk "csak úgy " összefutni. Eddig tök jó volt, mert mindketten kb ugyanott voltunk napközben, ugyanaz a pláza volt közel, ott tudtunk együtt kajálni napközben, de onnan mindketten fél órányira lakunk ellenkező irányban.
2014. dec. 23. 20:41
 5/8 anonim válasza:
Hát őszintén nem tudom mit mondjak. Az összeköltözés nem megy?
2014. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeptemberig biztosan nem :/
2014. dec. 24. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi egyszerűen úgy oldjuk meg, hogy az éjszakát töltjük együtt. Én kolis vagyok, ő albérletben lakik. Ha a munka és a suli mellett nem volt időnk találkozni, akkor este 10-11 felé átmentem hozzá és reggel tőle mentem suliba/dolgozni. Nem sok, de több mint a semmi. Sokszor töltöttük együtt a hétvégéket is úgy, hogy tanultunk egymás mellett, így elteltek órák úgy, hogy egymáshoz sem szóltunk, de legalább együtt voltunk, megtudtuk egymást ölelni, ha arra volt szükségünk.


Egyébként ha egyetem mellett sem volt ennyire időd a párodra, akkor a munkát még hogy akarod belepréselni? Nem kötekedés, egyszerű érdeklődés...

2014. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindketten albérletben lakunk, de mindkettőnknek van szobatársa, és ilyen több emberes közös albi, nem lehet odahurcolni mást :(

Nem akarom, de muszáj lesz :/

2014. dec. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!