Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ismerkedésnél van jelentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ismerkedésnél van jelentősége, hogy a másik fél mivel foglalkozik, esetleg van, ami számotokra kizáró ok?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok például, hogy a férfi vagyonőrként dolgozik és ez valaki számára kizáró tényező.
2015. nov. 3. 05:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván a hozzám illőeket preferálom, és a tőlem idegen életvitelűek és hivatásúak nem jönnek szóba.
2015. nov. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyit keresel:)
2015. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván a nők csak a pénzt nézik, nem pedig azt hogy a párja boldog hogy azt végezheti amit szeret. De az is nyilvánvaló hogy a vagyonőri, közteres stb. állások eléggé a legalja. Persze, nem lehet mindenki köztisztviselő, de szerintem egy jó szakmával az átlagbér(150e) 1,5-szerese könnyen megszerezhető. Ha a nő is képes ugyanennyit beletenni a közösbe, akkor nem a pénzen fog múlni a dolog.
2015. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*a nők nagy része
2015. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok, hogy ha valaki például vagyonőr, rögtön bunkónak gondolják.
2015. nov. 3. 08:00
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is az vagyok.Emlékszem amikor kitaláltam hogy ebben akarok dolgozni,a párom azt mondta,hogy ezt a legalja munkát biztos nem fogom csinálni.Nem érdekelt,sikerült jó céget találnom,egész jó fizetéssel,változatos a munka,különböző helyeken,rendezvényeken vagyok,ahova magamtól nem mentem volna el,és senki nem dirigál,ami a legfontosabb volt számomra.Sok új embert ismertem meg különböző körökből,még véletlenül sem bántam meg.Úgyhogy engem nem érdekel kinek mi a szakmája,csak egy dolog nem tetszene,mivel tudom hogy sok helyen mennyi az átlag órabér ebben a szakmában,és mindenki az óraszámokat hajkurássza,nem szeretném ha a párom alig lenne otthon,mert erre sok kapcsolat rámegy.Sok katona,rendőrségen dolgozó is mellékállásban ezt csinálja,és alig vannak otthon.
2015. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Számomra csak abból a szempontból van jelentősége, amit az előző is mondott, hogy mennyi időt lehetünk együtt.


Ha valami nagyon spéci szakmája van, amit csak külföldön tud végezni, mert itthon egyszerűen nincs rá igény, nem tud vele munkát találni, akkor persze, bátorítanám az álmaiban, de akármennyit is keres, nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol az a várható forgatókönyv, hogy havonta egyszer, legfeljebb kétszer látja a családját (engem, gyerekeit, ilyesmi). De például a kamionsofőr is pont ez a kategória.


De azzal is problémáim lennének, ha 3 műszakban kell dolgozni, portás, biztonsági őr, anyámkínja, tehát olyan munkák, amikben számítani lehet rá, hogy időnként éjszaka, hajnalban, napközben nem tudok vele találkozni, bár ez határozottan azért jobb lehetőség, mint az előző.


De ha olyan munkahelyről van szó, amit napközben lehet végezni, munkaidőben, leginkább, és miután vége a napnak, együtt vagyunk itthon, és nyugodt lélekkel elmehetünk sétálni este, vacsorázni, akármi, nem kell azon aggódni, hogy másnap extrém korán kell kelni, vagy még rosszabb, pár óra múlva indulhat dolgozni, akkor részemről az rendben van.

2015. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7: Én ebben még sokkal "szigorúbb" vagyok:

Nekem nagyon sok szerelmi együttlétre van igényem, úgyhogy senki, aki heti 40 órát vagy többet dolgozik, nem jöhet szóba...:) Csak szabadúszók vagy részidőben dolgozók. Az 1. voltam.

2015. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A vagyonorrel nekem is az lenne a bajom, hogy tul sok a munkaideje. A tul sok munkaido nekem se tetszik. En is ugy vagyok, ah az utolso kommentelo.

N

2015. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Férfiként tudok írni, igenis számít nekik. Teljesen máshogy néztek rám miután régebben azt kellett mondanom, hogy mekiben dolgozok, mint most, hogy mérnök vagyok. És ez az idő haladásával egyre fontosabb. A tiniknél még nem volt lényeg az anyagiak, már egyre inkább az.

25/F

2015. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!