Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ismerkedésnél van jelentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ismerkedésnél van jelentősége, hogy a másik fél mivel foglalkozik, esetleg van, ami számotokra kizáró ok?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok például, hogy a férfi vagyonőrként dolgozik és ez valaki számára kizáró tényező.
2015. nov. 3. 05:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Meg lehet kövezni, de nekem nagyon számított, hogy a párom diplomás legyen (én is az vagyok). Ismerkedtem nem diplomásokkal is, de mindig kompromisszumnak éreztem. Sok bírálatot kaptam emiatt, hogy micsoda felszínesség ez, meg minden, de aztán összejöttem a párommal, akinek történetesen két diplomája is van és még szeretne tovább tanulni. Nem kifejezetten emiatt jöttem össze vele, de tény, hogy jobban tudom tisztelni azért, mert tanult.


Lehet, hogy összejöttem volna alacsonyabb végzettségű férfival is, de kompromisszumnak éreztem volna és nem tudnám tisztelni a munkája miatt.

2015. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Á, dehogy van jelentősége, hogy mivel foglalkozik.

Ha nem vállalkozó, menedzser, bankár, tőzsdeügynök, értékbecsüs, akkor nem is állok vele szóba:).

2015. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!