Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azt valahonnan tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt valahonnan tudni ismerkedésnél hogy engem akar inkább vagy azt a másik pasit?

Figyelt kérdés
Ismerkedek neten egy lánnyal, nagyon jól elvagyunk, beszélgetünk, nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, de minap beszélgettünk és kérdeztem, hogy ismerkedik egy másik pasival is és azt mondta hogy van egy fiú még találkozni akar vele, de még nem tudja, de ő is nagyon szimpatikus stb. lehet azt valahonnan tudni ki a fontosabb neki, vagy ezt nem áruljátok el, nem lehet tudni, esetleg csak egy teszt
2012. okt. 18. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Te miért nem találkozol vele? Esélyed nincs neten meghódítani, ha a másik találkozgat vele.
2012. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még vele se találkozott, csak tervezik, de már én is felajánlottam
2012. okt. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!