Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki kiirja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki kiirja facebookra, hogy kapcsolatban van, akkor komoly a dolog?

Figyelt kérdés

Soha nem irta meg ki ezt. Eddig is voltak baratnoi, de eddig csak kalandozott veluk, es nem nem irt ki semmit netre.

Most osszejott 34 evesen egy 18 eves csajjal, erre par het utan kiirta, hogy kapcsolatban.


2015. nov. 3. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
ez ilyen digitális hencegés a barátnőknek.
2015. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy az? Neked az országos pszichiátriai klinikán lenne a helyed Dr. Csernus Imrével (ha még ott dolgozna)

Minden rossz indulat nélkül mondom, menj el szakemberhez!

2015. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előzőnél nem kaptam rá választ, úgyhogy itt is megkérdezem:


34 évesen mit akarsz te egy 18 éves kislánytól (hozzád képest kislány!)?


Egyébként meg felfogásod alapján kb 12 éves vagy!

2015. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem en vagyok a pasi.

Tudom, en is gondoltam mar ra, de varok, hatja magatol megoldodik a dolog.

2015. nov. 3. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:

"34 évesen mit akarsz te egy 18 éves kislánytól (hozzád képest kislány!)? " :D Nem egyértelmű? :D


Pö mint Papagéna

U mint Utility Ninja,

Nö mint nekromancia,

Cé mint cukigumi

I mint imakönyv

Tö mint takonytornádó.


:D

2015. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Szakadok a versedtől, de komolyan. :D :D

2015. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tette ki soha, akkor lehet, de az is lehet, hogy csak a lány rágta a fülét, hogy tegye ki.
2015. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ideje felfogni, hogy ha megszakadsz sem fogsz kelleni ennek a pasinak. De ha jo szenvedni es varni a semmire, akkor hajra, kombinalj csak tovabb.
2015. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a 34 éves pasinak az exe? Ha leszállnál a témáról, hamarabb túltennéd magad rajta.
2015. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!