Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek a párja észrevehetően, esetleg zavaróan butább nála? Mennyire nehezíti ez meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapig jártunk. Egyetemre jártam, sokat tanultam. Ő nem akart tanulni, rá nem tudtam venni. 3 műszakozott egy gyárban. Együtt is laktunk. Próbáltam motiválni de nem sikerült. Én elfogadtam őt így. Aztán egy nehéz nap végén, mikor éjjel kaját főztem, és mellette tanultam, megérkezett, megette a kaját, ránézett az egyik lapomra, és nagyon elkezdett hüledezni, hogy miket tanulok, meg Jesszus így meg úgy. Egy arányszámítás volt a papíron, általános iskolai matek szint. Akkor kezdtem el elgondolkodni azon, hogy jó lesz-e ez így. Nem volt jó. Olyan társat szerettem volna, akivel közös témánk az is, ami szakmailag érdekel. Nem azt mondom, hogy egy helyen dolgozzunk, de azért amikor valaki pl. orvos akar lenni, a másik ne ájuljon el azon, hogy ha 3 ember 5 csokit eszik meg, akkor 5 ember hány csokit? Érted...

Csúnyán hangzik, de túl nagy volt a szakadék közöttünk. Más gondok is voltak, de ez is egy jelentős probléma volt.

2015. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Retteneteseen, bar en mar csak exrol beszelhetek. Az a baj, hogy az ertekrendszerunk is mas volt. Nekem alap az, hgy uj infokat eresek, fejlesztem magam, o megalkuvo volt, jolvan az ugy es kesz. Raadasul muveletlen volt, a legalapabb dolgokrol se tudott semmit. Szinte beszelni se tudtunk. En vegul tovabbtanultam es szakitottunk, mert nagyon lehuztt az eletmoidjaval. Ismerek olyan part, ahol a pasi segitseget kerta baratnojetol, mert ciikinek erezte a helyzetet, es "felmaszott a csajhoz", azta is bldogok, de itt ugye a csavo nyitott szemmel jart.
2015. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem két diplomám van, a páromnak meg 8 általános. Viszont nagyon kedves, szerethető személyisége van, és kiválóan megvagyunk már sok éve.

Az előző partneremnek szintén két diplomája volt (együtt jártunk egyetemre), de tizedennyire sem volt jó kapcsolat.

2015. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1


8,333333(végtelen tizedes tört.) :D

2015. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az iskolai végzettség csak egy dolog. Nekem sincs szakmám (még), de nehéz olyan nőt találni, aki mellett figyelnem kell, aki megtud fogni egy nehéz kérdéssel, mondhatni furfangos, okos, vág az esze... Pl ha utalásokat teszek valamire, ironikus , szarkasztikus vagyok azt kevesen értik, fogják fel elsőre, de lehet hogy csak rossz embereket fogtam ki eddig.


A kérdésre válaszolva: Nem jönnék össze olyan nővel, aki nem ér fel hozzám, mert baromira zavar ha valaki tudatlan, nem tud hozzászólni semmihez, sőt, én szeretem hogyha egy picit túl is szárnyal. :)

2015. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő tesómnak ilyen palija volt/van. :D

Ők ahogy észere vettem hozzájuk butulnak/butultak, nem akarnak előrébb lépni lent ragadtak a sárban. Egyik a tanulmányait hagyta ott már a végénél, vége volt a sulinak és már csak vizsgázni kellet volna mennie. De ő nem ment el. Másikat meg bekorlátozza párja van érettségije jó szakmája, de nem engedi benne dolgozni, mert még a végén emberekkel beszélne és ezt a párja nem akarja, így maradt neki a gyár. Meg mindig a seggébe lóg, és telefonálgat utána, ha nem veszi fel 1-2 csörgés után a telefont számon kéri hogy "miért nem tudod felvenni mit csinálsz, hol vagy?", ide beterpeszteti a 3,14csáját, összeszedegeti a cuccokat, meg a hülyeségeit kell hallgatni mint pl. "a kávéban sok a koleszterin." Az utasszállító gép hangsebességnél gyorsabban megy." Eljátssza hogy ért mindenhez közbe meg, sötét mint az éjszaka. Meg összevissza kamuzik.

2015. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem a saját példámat hozom fel, hanem a legjobb barátomét. Tudni kell róla, hogy baromi magas iq-val rendelkezik és nem is olyan rég összeszedett egy nőt. Egészen találóak voltak sok mindenben, míg a végén kiderült, hogy a csajszi cipő mérete egyezik az iq-jával. Olyan dolgokban botránykoztatta meg szegény embert, amitől még én magam is sírni tudtam volna. Ráadásul könnyen átverhető, kimondottan naív személyről beszélünk, pedig idősebb volt a barátomnál, egy évvel, vagy talán kettővel, nem sokára a harmincat érinti.

Nem is bírták sokáig összesen 2,5 hónapot. Nem lehetett felhúzni köztük semmilyen témát magaslatokba, csupán mindig csak a mellébeszélés ment olyan témákról amik nem is érdemesek arra, hogy szóba jöjjenek.

2015. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen pasim is volt, és mondhatom, hogy az intelligenciabeli különbségek nagyon hamar kiütköznek, és nehezen tolerálhatók.


Az egyik exemmel olyan fél évíg bírtam, ő tényleg sötét volt, mint a föld, nem is kezdett magával nagyon semmit, kőművesként dolgozott, és nagyon okosnak képzelte magát esténként, amikor a haverokkal sörözött. Volt pár dolog, ami mindkettőnket érdekelt, ezekben esetleg még kicsit tájékozottabb is volt, de ezek nem releváns, való életbeli témakörök voltak, inkább mindenféle zagyvaság az űrlényekről meg ilyesmiről. Sztorizgatni egy ideig jó volt, de ennyi. Szerintem csak azért bírtam fél évig, mert hetente max 3szor találkoztunk.


Egy másik exem esetében ez nem volt ennyire szembeötlő különbség, és nála nem is az intelligencia, inkább az érdeklődés hiánya volt zavaró. Volt egyetlen egy témakör, amihez nagyon értett, minden könyvet a témában megvett és azt olvasta, ami tök jó, hobbinak, de mivel különösebb gyakorlati haszna nincs a 60as évekből származó amerikai autók különböző ismeretének, merthogy se nem autószerelő, se nem gyűjtő vagy ilyesmi nem volt, ezért ez tényleg kimerült a hobbiban. És ezen kívül tényleg semmi nem érdekelte. Egyetemre járt, büfészak, azon is bukdácsolt, mert nem érdekelték a tárgyak, és tanulni sem volt hajlandó. Bár a butasága jellemzően nem a tárgyi tudásának hiányában jelent meg, hanem a jövőről való elképzeléseiben, a problémamegoldásaiban. Még ha működőképesek lettek volna a módszerei, de nem, és ennek ellenére is azokkal próbálkozott és ugyanazt folytatta állandóan.


Utóbbi esetben nagy volt a szerelem, és annyira nem volt szembeszökő a dolog, de miután már elszállt a rózsaszín köd, nagyon zavaró volt, és igen, elég sokban megnehezítette a kapcsolatot.


Azért, elég nehéz úgy tisztelni és nagyra becsülni a párod, ha közben butábbnak érzed magadnál.

2015. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ellenpéldát is hoznék. Jártam olyan sráccal, aki annyira penge volt, hogy én éreztem rosszul magam mellette. Látom, hogy mindenki olyan példát hozott, ahol a másik volt kevésbé képzett. Nekem ilyen kapcsolatom is volt, ahol én éreztem kevésnek magam. Nem találtuk a közös témát. Nagyon szerettük egymást, de ez kevés volt. Ő most kutató, én is diplomás vagyok, de itt is lehetséges egy nagy szakadék, amit (nekünk) nem sikerült átívelni. Ő soha nem éreztette ezt velem, én éreztem azt, hogy nekem ő sok. Sokszor mesélt érdekes dolgokat, érdeklődtem és küzdöttem megérteni, de ez a limitem felett volt, sajnos.
2015. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire lehet idesorolni az exem, ő nem úgy buta, ahogy az eddigi válaszolók írták. Reál dolgokban, fizika, matek, egész jó, ilyen egyetemen is tanul, bár nem valami jól. Még humán dolgokban is művelt, érdekelte a filozófia, valamennyire az irodalom is. Viszont érzelmi intelligenciája, helyzetfelismerési képessége, emberismerete, humora nulla. Valahogy olyan volt az emberek között, mint elefánt a porcelánboltban. Nagyon kínosan és illetlenül tudott viselkedni, ami neki fel sem tűnt, nekem meg égett a pofám. Konkrétan nem szerettem vele emberek közé menni. Pláne, hogy imádott okoskodni, és nem csak akkor, ha értett az adott témához. Volt pl, hogy apukámmal kezdett el vitatkozni a borokról, mikor kb. semmit nem ért hozzájuk, apa meg elég nagy szakértő. A barátaimmal sem jött ki, egyszerűen mert mindig ő akart a középpontban lenni. Hiába tudtunk kettesben egész jól elbeszélgetni, engem nagyon zavart az, hogy nem tud viselkedni. Úgyhogy fél év után szakítottunk.
2015. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!