Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bát terszett más külső/belsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bát terszett más külső/belsőre, nem "dobtátok" a kapcsolatotokat érte. Miért? 24N

Figyelt kérdés
Kivel fordult elő ilyesmi, vagy akár hasonló helyzet? Nem házasság, nem éllettársi kapcsolat, 'csak' járás.
2015. aug. 19. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy megérné. Olyat meg nem játszok, hogy mással is párkapcsolatot élek (vagy csak szexelek), és mire kiderülne, hogy nem illenénk össze, akkor gyorsan dobom, és persze maradok mindvégig közben az eredeti párommal.
2015. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert mielőtt bármi olyan történt volna, rájöttem, hogy akármekkora gyökér a párom (már sajnos csak exem), szeretem. A "mással" meg megszakítottam minden kapcsolatot.

1 csók volt (vagyis egy puszi a számra), és nem több. Ezt pedig elmondtam az exemnek. (NEM emiatt szakítottunk.)

2015. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!