Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondtátok el a szüleite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtátok el a szüleiteknek az első kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyének néztek, és ez csak neekm nehéz...de azért irjátok le ti hogy éltétek át
2009. jún. 20. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam észrevették, hogy egyre többet jár ide a barátopm, és egyszer csak rákérdeztek, van e valami köztünk. Mondtam igen, egy ideje járunk. :D
2009. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az első úgymond komolyabbat?

hát leültem melléjük,hogy "képzeld apa,anya találkoztam ma egy nagyon aranyos fiúval!" megvártam a reakciójukat,és annak megfelelően folytattam. mivel pozitív reakciókat kaptam,elmeséltem h milyen jót bezsélgettünk,és h a fiú még szeretne velem találkozni. megbezséltem velük h jól neveltek,nem fogok hüleséget cisnálni,és ők pedig elmodnták minden félelmüket amik van,a mai fiúkkal kapcsolatban. végighallgattam őket,és megnyugtattam őket, de am aranyosak voltak,azt monták h rám bízzák,csak okosan:) am lehet h néhol nem árultam el mindent,pl h elsőre megcsókolt,de hát vmit vmiért:D később elmodntam nekik:)

16/L

2009. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. 1 hónapja még nekem is ez volt az egyik legnagyobb problémám.:D Rengeteg ideig agyaltam rajta, hogyan fogom majd beadni a szüleimnek. Az első pasimról nem is tudtak, és nem is tudnak.:D De annak már vége is lett. (3 hónapig jártunk - titokban(hogy a szüleim nem tudtak róla) Nem akartam, hogy a következő kapcsolatom is ilyen legyen. Nem akartam titkolni, mert olyan szar érzés volt. Féltem, hogy meglátnak majd együtt vele, és ciki lenne, hogy nem szóltam róla semmit.

Szóval úgy döntöttem, hogy tudni fognak róla. És most tudnak is.:)

Úgy sikerült tudatni velük, hogy mikor elhívott első randira a srác (pasim), akkor megkérdeztem anyuékat - mikor együtt voltak (hogy mindketten hallják), hogy elmehetek-e sétálni/fagyizni? Rögtön rá is kérdeztek, hogy kivel. Mondtam, hogy az Istivel. Aztán megkérdezték, hogy milyen Istivel. Mondtam, hogy ő egy barátom. Aztán elengedtek. A következő randinál megint rákérdeztem, hogy elmehetek-e: "Anya, apa! Elmehetek sétálni az Istivel?" "Persze.:)". Aztán a következőnél ugyanez volt. Később át is hívtam hozzánk a barátomat(Istit), és beszélgettek is (a szüleimmel). A szüleim persze már tudták, hogy járunk, mert egyértelmű volt, nem kellett mondanom.

Szóval nem kellett mondanom nekik semmit, egyszerűen csak azt, hogy az Istivel vagyok...:D Ha nem szigorúak a szüleid, akkor nem akadnak ki olyanon, hogy nem szóltál nekik, hogy van fiúd. Amúgy ezt egy szülő hamar észreveszi, tehát nem is kell mondani.

Jah, és most jól megvagyunk a barátommal, és a szüleim előtt már fogta is a kezemet.:D Nem is olyan gáz.:)

16/L

2009. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én az elsőt nem mondtam el, mert már az elején tudtam, hogy nemlesz tartós. am én megértelek, mert az ilyesmi nekem is nehéz, mármint ilyesmiről beszélni a szüleimmel. Most is épp alakul valami egy sráccal, de még nem beszélek róla, megvárom először, hogy mi lesz belőle, aztán... én se tudom :))
2009. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igaz,nekem még nem volt barátom,de én is ettől parázok,hogy mit fog szólni apám...XD

hát én úgy képzeltem el,hogy beszélek anyummal,hogy "találkoztam egy sráccal,nagyon kedves,aranyos,vicces...és hát nagyon kedvelem,meg ő is engem.Azt hiszem járni fogunk,de nem tudom,hogy mondjam el apának.Szerinted,hogy kezdjek hozzá?"Aztán majd együtt kitaláljuk,és megkérem,hogy ne mondja el apumnak,hogy ő már tudta:D

Aztán legközelebb ha randizok majd a sráccal,és hazakísér,behívom egy kicsit.Megismerik egymást a szüleimmel.Én még arra az esetre is felkészültem,hogyha apumnak nem lenne szimpi,azt mondanám neki,hogy "szeretjük egymást,és ez a fontos.Tőled csak azt kérem,hogy fogadd el."

Szerintem ez neked is jó lehet,vagy ha anyud reakciójától félsz egy kicsit akkor beszéld meg apuddal:D

14/L

2009. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok, és az első komolyabb kapcsolatomban, de amikor ősszel bemutattam a szüleimnek.... én is paráztam előtte. én is úgy voltam vele, hogy mindig csak mondtam, hogy találkozok vele.. és akkor egyszercsak rákérdeztek hogy ki ő.. a barátod? igen. és ennyi. aztán a bemutatás. :)
2009. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en azt hiszem megmutoattama szulinapi ajandekot, amit a baratomtol kaptam (akkor mar majdnem 3 hete ajrtunk)
2009. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem fogok görcsölni rajta, hogy most elmondjam-e vagy sem. Megmondom kerek perc, hogy mi van és ennyi. Ha esetleg van kérdésük a lánnyal kapcsolatban akkor válaszolok, mesélek róla. Vagy ha ellenzik, esetleg véleményük van róla meghallgatom.


20/F

2009. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"Anya, a szalagavatós partneremmel találkozom, alakul köztünk valami." "Vigyázz, arrafele sok a cigány" xD
2009. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!