Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2 év után ma megtudtam, hogy a párom Mielőtt összejöttünk úgy szexelt az akkori barátnőjével, hogy tudta, hogy egy c.gánnyal meg egy füves sráccal is szexelt a csaj gumi nélkül. Mivel én gyógyszert szedek mi is gumi nélkül feküdtünk le eddig. Kb sokkolt most ez az egész mert nagyon sokszor van nemi problémám..lehet, hogy ezért?..mit tennetek a helyemben? Elgondolkodtam rajta, hogy szakitok... ugy érzem elmondhatta volna...
2015. nov. 4. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmennék nemi betegség szűrésre és addig sem szexelnék vele óvszer nélkül. Ha én negatív vagyok, őt is elküldeném, ha meg pozitív, akkor mindkettőnknek kezelés kéne.


Nemi problémáid adódhatnak egyszerű bakteriális vagy gombás fertőzésből, amit nem feltétlenül a párodtól illetve annak ex-barátnője által szedtél össze, az is lehet, hogy máshol (pl. vécéülőke, strand) összeszedted, barátodnak átadtad a gumimentes szex során, ő tünetmentes (mint sok ilyen esetben a férfi), de pingponglabdaként oda-vissza adogatjátok egymásnak a fertőzést.

2015. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a kapcsolattal mit "kezdenél"?
2015. nov. 4. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha hajlandó lenne velem a fenti procedúrára, amit az első kérdező írt, akkor nem gondolnám, hogy okom lenne szakítani, hiszen előttem történt még a dolog.

Bár ilyen esetben szokták mondani, hogy új kapcsolatnál illik elmenni kivizsgáltatni magát az embernek, stb., de ez nem mindenkinél alap, így ezért nem feltétlen ítélném el. Hozzátéve persze, hogy most, miután jelenlegi helyzetben tudja, hogy emiatt lehet probléma, van annyira felelősségteljes, hogy velem együtt bevállalja a kivizsgálást.

Ha elbagatellizálja, nem hajlandó a vizsgálatra, esetleg azt gondolná, hogy túlérzékeny, hisztis vagyok, akkor bizony elgondolkodnék a szakításon, de nem azért, mert akkor egyszer felelőtlen volt vagy nem jutott eszébe elmondani, hanem mert annyira sincs benne felelősségérzet, hogy most utólag foglalkozzon a dologgal - és akkor vajon másban is ennyire lesz tekintettel rám?

2015. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!