Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki engem többször megérint, de ha én érintem meg, arra nem reagál semmit?

Figyelt kérdés

Egy férfi többször megérintett,több helyen,de volt hogy adott egy puszit.Én nem nagyon érintettem meg eddig de mikor mégis,akkor inkább "odabújtam hozzá" (na jó,ez inkább 1x vagy 2x volt),akkor adott egy puszit.Na de múltkor mikor hozzáértem akkor nem nagyon reagált,meg..szóval nem mindig "viszonozta"

Amúgy nem is nagyon szokott annyira közel állni hozzám,meg nem úgy néz ki mintha várná hogy hozzáérjek.

Én félénkebb vagyok,de néha azt hiszem nem is tetszene neki hogy hozzáérek.De,előtte meg ő csinálta nekem.

Van olyan hogy az illető szeret hozzám érni (ha nem folyton de néha-néha),de azt nem díjazza vagy hidegen hagyja ha én érek őhozzá?



2015. nov. 4. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Lehet hülyeséget kérdezek,de ez kicsit ellentmondásosnak tűnik nekem.És,nem nagyon tudom az okát.

Azt sem tudom egyáltalán merjek-e hozzáérni,(hiszen hol pozitívabban,hol semlegesen válaszolt)

2015. nov. 4. 22:24
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos kicsit aspergeres
2015. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat! :S
2015. nov. 4. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De mennyire vagytok közeli viszonyban? Lehet, hogy mások előtt nem akar megérinteni, mert kínos neki, az már nem "barát" feeling. Lehet, hogy csak szórakozik és csak azt élvezi,. ha ő irányít és hidegen hagyod. Az is lehet, hogy más a szeretetnyelve és ritkán érint, inkább más módon mutatja ki a vonzalmát. Amennyit írtál, abból ezek nem derülnek ki.
2015. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!