Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan 19 éves lánnyal akinek 6 éves gyereke van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 17:23
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Sokkal kisebb voltam, azt se tudtam mit csináljak..
2015. nov. 5. 18:17
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
És az apuka ismerős? Esetleg a börtönben rohad?
2015. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, bocsánat. A szüleidnek kellene gratulálni, amiért nem tudtak olyan bizalmat nevelni benned, hogy természetesnek tartsd elmondani nekik.
2015. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Nem tudták rá bizonyítani...
2015. nov. 5. 18:25
 15/37 anonim ***** válasza:
70%

#10 Én meg gratulálok a szegényes érzelmi intelligenciádhoz. Nem tudod elképzelni, hogy milyen szörnyű trauma lehetett ez szegény lánynak. Én sem tudom mert nem éltem át ilyet. Maga az eljárás is elég megalázó az áldozatra nézve manapság is, nemhogy 9 évvel ezelőtt. Szóval szégyeld el magad 10-es!

A kérdésre is válaszoljak én nem állnék szerintem arra készen, hogy gyerekes lánnyal jöjjek össze. Azért is válaszoltam feltételes módban, mert van egy gyönyörű barátnőm. :)

Remélem te is találsz egy kedves megértő srácot. :)


23/F

2015. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
31%
Mutans, hogy megvaltoztatta a DNS-et?? Nem most jottem le a falvedorol, meg nem bantani akarlak, de remelem nem torodtel bele a tortentekbe?!
2015. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Talán kicsit ovatosabb lennék vele, de nem kizáro ok. Nekem nagyon fontos lenne, hogy hogyan neveli, gondozza a gyerekét.
2015. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Hogy értve az óvatosabbat?
2015. nov. 5. 19:45
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
Választ várnék egy csomo kérdésre. Mit és miért nem lehetett bizonyitani ha te kb. 12 éves voltál amikor teherbe ejtett? Mennyi idös volt ö akkor? Milyen családi háttered lehetett ha nem mondtad el anyádnak AZONNAL???, vagy ha elmondtad ö miért nem lépett? Szoval sol homályos dolog van a történetben. Ezért lennék ovatos egy komoly kapcsolat elején. Érthetö?
2015. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
18-20 éves volt akkor és ő azt állította, hogy én is akrtam szóval...nagyon rossz kapcsolatom volt anyámmal, aki úgyse hitte volna el hiába mondom el neki...
2015. nov. 5. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!