Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan 19 éves lánnyal akinek 6 éves gyereke van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 17:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem! én a magyarokat szeretem!
2015. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Darab :D

Kiló, szelet, zacskó...

2015. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok, de mind 1..
2015. nov. 8. 15:46
 34/37 anonim ***** válasza:
jajó akkor!
2015. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Nem tudták rá bizonyítani..."


Miaf...??? Ott gyerek. Ő a bizonyíték! 12-13 éves voltál! Ez még gyerek nélkül is bűncselekmény volt akkor! Még akkoris ha még akartad is!

2015. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél riasztó lehet, de a legtöbb emberben felmerül a miért. A történeted pedig teljesen érthető és elfogadható. Nem mondom, hogy minden bokorban, de biztos vagyok benne, hogy létezik férfi, aki elfogad így. :) Csak meg kell találnod - és való igaz, hogy minden bizonnyal néhány évvel magad felett kell keresgélned, ahol már érettebb a srácok gondolkodása.


Off:

Az a sok nagyokos, aki elítéli a kérdezőt, amiért nem akar utána menni... Most függetlenül attól, hogy én is szomorúnak tartom, hogy egy ilyen férfi(?) szabadon rohangálhat az utcán, de hét év telt el, a kérdező időközben felnőtt, valószínűleg az élményt is úgy-ahogy feldolgozta. Kicsit a helyébe képzelve magatokat, ti vágynátok újra átélni az élményt egy ilyen procedúra miatt, feltépni a sebeket? A kisgyermeket is kitenni apasági vizsgálatnak, egyéb procedúrának?

Másrészt, itthon a törvények miatt (sajnos) az áldozatnak kell bizonyítani az igazát, az eset pedig nem ma történt, nehezen bizonyítható. Egy 12 éves kislánynak pedig még ma is kevesen hisznek, régen sem volt másképp, főleg, ha a szülők sem álltak ki mellette...

De még itt is, a többség a kérdezőt vádolja, hogy miért nem tett, tesz valamit. :(

2015. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem akarok sokkal idősebbet keresni...
2015. nov. 19. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!