Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan 19 éves lánnyal akinek 6 éves gyereke van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 17:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Mar elnezest, de itt nem egy kisebb balesetrol van szo, nem egy biciklirol estel le es kaptal agyrazkodast, hanem megeroszakolt egy nagykoru kiskoru letedre, amibol lett egy gyerek! Neha ugy erzem egyedul nekem van eszem es a vilag a hulye... Nevethetnekem van :D

Ezekkel a kerdesekkel es tenyekkel egesz eletedben szembesulni fogsz es nem valoszinu, hogy a beszelgetesek kimenetele a javadat szolgalja majd...

A melyen tisztelt "nagyon bolcs es a kerdesre kimerten valaszoloknak" meg az uzenem, hogy gratulalok!... Ostoba nepseg, tisztelet a kivetelnek.


Ui.: Hozzad szolok kedves kerdezo: Meg talan van eselyed tonkretenni annak az eletet, aki tonkretette a tiedet (nem arra gondolok, hogy atok a baba). Es hogy ne legy annyira gatlasos ezt megtenni..

2015. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem akarok arra koncentrálni, hogy mi történt a múltban.
2015. nov. 5. 20:20
 23/37 anonim ***** válasza:

Ha edesanyad ellen nem is, legalabb egy alavalo, kotelerett senki ellen kiallhatnal. Most mar idosebb (es talan tapasztaltabb) is vagy, meg tudnad oldani, hogy legalabb egy kicsit enyhits a gyotrelmeken.

Nem vagyok pap, de nem tudom mashogy fogalmazni :D

Allj ki magadert konyorgom, ha latjak, hogy eros vagy, akkor maskepp tekintenek rad es könnyebben elfogadnak ugy ahogy vagy(tok)!

Vagy legalabb probald meg!

2015. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

A legtöbben nem..

De elég egy aki neked a megfelelő, és igen



Off

Tehát homokba dugod a fejed, közben nem tudod, hogy bárki életét tönkreteheti..

Hiába mondja,nhogy akartad 14 alatt voltál, instant lecsukják..

Tudod, mint Matisz nagypapa lányának pasiját is(pedig ò tényleg akarta)

Nem voltál beleegyezési korhatár felett..


Nagyon sajnalom ami törtent, azt méginkább, higy ennyire magadramaradtál, és egy féreg élhet köztünk..

Megrémít a gondolat, hogy akár a bolti sorban mögöttem állhat, vagy a lanyom mögött..

És hany ilyen van még, akit nem jelentenek fel, mert félnek, vagy elhitetik vele, hogy nem hinnenek neki..


Remelem, hogy felnősz, és végiggondolod és a ygermekedet megfelellően neveled, hogy vele soha ne lehessen elhitetni ilyesmít

2015. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
27%

Lány vagyok, de megpróbálok válaszolni. Meredek kérdés, és most talán tényleg nem a korosztályodban kellene keresgélned. Viszont pár év múlva nagyobb eséllyel fordulhat elő. :) Annyi "furcsa" ember van, és annyi ilyen embernek van párja. A te történeted ráadásul ép ésszel is teljesen felfogható és megérthető, tehát biztosan találsz majd olyat, aki majd megérti, és mivel szeret, ezért nem csak, hogy elfogadja, hanem egyszerűen ez lesz majd neki az alapvető idővel. Viszont az szerintem nyilvánvaló, hogy csak kölcsönösen komoly szándékú kapcsolatba kellene belemenned. (Vagy nagyon felszínesen, de az szerintem a gyerek mellett nem a legjobb megoldás)


OFF: Egy 18 éves fiú még szintén szinte gyerek. Sok hülyeséget csinál akkor az ember, azóta akár meg is változhatott. (Mivel 18 évesen egy 12 éveshez vonzódni bizony ma már elképzelhető. Már ha nem egy igazán kislányos 12 évesre gondolunk). Igaz, én sem ismerem se a kérdezőt, se az apát, se akkor, se most, de ti sem.

A másik, hogy ha jól sejtem egy 19 évesnek is, és egy 6 éves gyerekes anyukának is van jobb dolga, mint ez után járni, pláne ha valaki a kettő egyben. Rengeteg sebet téphet fel, benne is, és mivel egy hat éves már értelemmel rendelkezik, benne is (kelthet). Ez pedig, ha most jól megvannak, nagyjából rendeződött a helyzet, nem elítélendő szerintem. Főleg nem látatlanul.

2015. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
32%
Nem jonnek ossze veled mert latom itt osztod az eszt, de egy privat uzire meg nem vagy kepes valaszolni.....
2015. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Milyen privátra nem válaszoltam??
2015. nov. 6. 00:10
 28/37 anonim ***** válasza:

21:10 ha te egy erőszakot, egy bűncselekményt képes vagy h*lyeségnek nevezni akkor veled elég nagy gondok vannak.

H*lyeség az amikor azt meséli a barátom apja, hogy kamasz korukban kidugták a s*ggüket a vonatból menet közben... Na nehogymár olyan hatalmas elvárás legyen, hogy 18 évesen tudja, hogy nem szabad másokat megerőszakolni... Sajnálni ne sajnáljuk szegény kisfiút? Mások 18 évesen eltartják magukat és külön élnek...

2015. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Kazai Ilona válasza:
9%
Uristen! 6 gyerek. 19-évesen. Nem lenne okos ötlet. Hol az Apa? Nem csak megcsinálni kell a gyerekeket.
2015. nov. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
#29 6 éves nem 6 db gyerek.
2015. nov. 6. 11:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!