Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben megharagudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben megharagudnátok, szóvá tennétek a dolgot? Szerintem ez unfair tőle.22L

Figyelt kérdés
Igazából privátban szeretnék egy kis segítséget kérni valakitől, aki szánna rá egy pici időt. Nem várok kisregényt vissza, csak annyit, hogy ti megharagudnátok vagy sem? Esetleg a reakciótokat még. Valaki? Komi vagy privi és elküldöm. Rövid, de gáz.
2015. nov. 5. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha tudok, akkor szívesen segítek, bár nem tudom, hogy miről van szó, így nem ígérek semmit.
2015. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké.
2015. nov. 5. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia, én is nő vagyok, de írhatsz nekem is ha gondolod.:)


23N

2015. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben.
2015. nov. 5. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Pici idöm mindig van számodra (kedves ismeretlen:-))
2015. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia. Rendben :)


Nagyon jóban vagyok sráccal. Sokszor lelki-társ félék is voltunk, vagyunk is. Akármikor találkozunk, minimum köszön, de az esetek többségében váltunk pár szót az ő kezdeményezésére. Főleg ez a barátság az ő jóvoltából jött létre, amiben én társ voltam. Nem tagadom, nagyon sokszor közeledett felém. Semmibe se mentem bele, de a vonzalmát ettől még nem titkolta továbbra sem.


Arról, hogy mi milyen jóban vagyunk..voltunk, nem tud a barátnője. Viszont 1x a lakásán talált. A srác azt mondta nem volt semmi balhé utána, de a csajnak izzott a szeme, szóval nem hiszem, hogy nem mondott/kérdezett semmit tőle. Jóban vagyunk, többször megfordultam nála, HA hívott, de barátilag.


Tegnapelőtt találkoztam vele. A családjával mentek valamerre. Nagy mosoly, integetés meg minden.


Ma a bnőjével mentek szinte ugyanott.


Érdekes módon ma úgy ment el mellettem, hogy nem köszönt. Kizárt, hogy nem vett volna észre. Lesütötte direkt a szemét, mintha nem látott volna meg, miközben azt a megszokott társaságot, akivel mentem, jól ismeri, nagy is, szóval nem lehet nem észrevenni. Tehát nyakam rá, hogy csak sunnyogott.


Nekem ez nem esett valami jól. Szerintem egy barátnak, jó ismerősnek alap köszönni. Mi ritka eset, hogy szimpla köszönésnél megállunk, mindig váltunk pár szót.


Kizárt, hogy nem vett észre.


Nem szeretem ha levegőnek néznek olyan emberek, akik bármikor számíthatnak rám. Nem csak akkor kell észrevenni a barátot, ha probléma, gond van. Bár szerintem itt konkrétan a barátnő volt az ok... DE miért?


Én 1x nem köszöntem neki, mert megbántott valamivel, becsapott mondhatni. Totál kiverte a balhét, jött azzal, hogy ezt érdemli, hogy még az utcán se köszönök neki? /régebben történt/


Erre tessék... Mit csinál pont ő?


Szerintem ez nem szép dolog volt tőle...Tévedek?

2015. nov. 5. 19:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Tessék :)
2015. nov. 5. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem érted?


Rohadt féltékeny a barátnő, csak előtted nem balhézott (ami érthető).

2015. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De én nem csináltam semmit. Nem én tehetek róla, hogy náluk nincs bizalom. Nekem is van párom 2 hónapja. Kávézni, teázni jár a munkatársnőivel. Most én is csináljam a fesztivált, mert szóba áll más nőnemű lénnyel vagy a lánybarátaival? Esetleg tépjem meg, vagy kaparjam ki a szemét, ha valamelyik a páromra ránéz "úgy"? (irónia, nyugi) Intelligens ember ezen nem akad fenn. Emberek vagyunk, társasági lények. Nem remeték.
2015. nov. 5. 19:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, de valaki zavar, ha ilyen szoros barátság van a párja és más között.


Szerintem sem normális hozzáállás, de ez van... A pasi meg úgy tűnik a barátnőjét választotta helyetted.

2015. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!