Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben megharagudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben megharagudnátok, szóvá tennétek a dolgot? Szerintem ez unfair tőle.22L

Figyelt kérdés
Igazából privátban szeretnék egy kis segítséget kérni valakitől, aki szánna rá egy pici időt. Nem várok kisregényt vissza, csak annyit, hogy ti megharagudnátok vagy sem? Esetleg a reakciótokat még. Valaki? Komi vagy privi és elküldöm. Rövid, de gáz.
2015. nov. 5. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Meg egyébként...


Bejössz a pasinak.

Nem mesélt rólad a barátnőjének.

Ott voltál a lakásán.


Hát ne haragudj, de ezen minden épeszű ember fennakad kicsit :D

2015. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem kell választania. Normális emberek nem választanak barát és barátnő között.

Az a baj tudjátok, hogy én tudom, milyen a srác, a lány meg nem... De ez nem az én dolgom, problémám.

2015. nov. 5. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Először is megkérdezném tőle, ha már annyira jóban vagyunk, nem ide írogatnék ki kérdést, hogy az igazamat hajthassam továbbra is a másik fél álláspontjának ismerete nélkül.

Másodszor is ha jól vettem ki, akkor te csak a sráccal vagy jóban, mégpedig rendkívül szoros, de nem testvéri, hanem olyan kapcsolatban, amiből egyszer valamikor ha egyikőtöknek sincsen párja akár valami párkapcsolatféle is lehet. Talán érdemes lenne a barátnője felé is nyitnod, mert ha annyira jóban vagy a barátoddal, mint a barátja, akkor örülnöd kellene a boldogságának, és osztoznod benne, ahelyett, hogy szidod a lányt, és továbbra is te szeretnél maradni a legfőbb bizalmasa. Szerintem abszolút megérthető, ha valakit zavar, ha a párjának olyan barátja van (pláne, ha ellenkező nemű), aki felé nem nyit, és nem akar vele olyan kapcsolatba kerülni, hogy fel se merüljön a féltékenység gyanúja.

(Olvastam egy másik kérdést, amiben a történés pontosan ugyanez volt, csak ha jól emlékszem pár adat a korral meg, a te barátoddal kapcsolatban nem ugyanez volt, és arra asszociáltam, hogy azt is te írtad ki. Ha nem, ne haragudj, de akkor is fedezd fel a rád vonatkozó részeket.)

2015. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Fish1 ***** válasza:

Azért sunnyogott, mert a barátnője valószínűleg leordította a fejét vagy játszmázott vele, amikor ott talált nála. És mivel a pasi fél attól, hogy megint balhé lesz, inkább sunnyogott, mintsem végighallgassa megint.

Abban igazad van, hogy mindkét félnek kell személyes tér is egy normális kapcsolatban, de ezek szerint a pasi barátnője még nem tart itt. Elképzelhető, hogy birtokolni akarja a pasit, vagy valami miatt nem bízik benne, vagy ellenfelet lát benned. Ám kíváncsi lennék, ha megkérdeznéd mindkettőjüket, mit mondanának.

2015. nov. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!