Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek a mai lányok/nők hűségesek vagy sem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 20:10
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
77%

melyik ,hogy

mint nálunk

2015. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Amelyikkel foglalkoztak a szülei és normálisan nevelték az igen akit nem az nem.
2015. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
10-ből kb 1, max 2
2015. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
nem nagyon! de a régi nőket se kellett félteni mamámék meséltek dolgokat csak régen az szégyen volt a megcsalás meg a válás is
2015. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Erre lehetetlen objektíven válaszolni. Abszolút egyénfüggő. Az tény, hogy többségben vannak az olyan párkapcsolatok, melyben megcsalás van, mint amelyik monogám jellegű.
2015. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Hűségesek, amíg nem találnak jobb pasit, mint a párjuk.
2015. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Inkább azt vettem észre, hogy ha betoppan a nők életébe egy, a hapsijuknál lényegesen jobb férfi, akkor úgy tekerik-csavarják a szálakat, hogy végül összejöhessenek az említett csodapasassal.


Nekem többek között azért sincs szükségem barátnőre, mert tisztában vagyok vele, hogy rengeteg olyan férfi szaladgál közöttünk, akik nálam lényegesen többet tudnak felmutatni, és azzal is tisztában vagyok, hogy bármikor lepattanhat mellőlem a saját barátnőm, mert talált egy nálam sokkal jobbat.


Párszor átéltem, és van önkritikám, túlságosan is. (32/F)

2015. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, még nem volt komoly párkapcsolatom. Ha majd egyszer megtalálom azt a lányt akit szeretek, és ő is szeret engem, az biztos hűséges lesz hozzám. Legalábbis magamból kiindulva ezt gondolom, mivel én eleve csak olyan lánnyal jönnék össze, akihez nagyon vonzódom, akit szívből szeretek, és sose csalnám meg. Viszont ilyen lánnyal egyenlőre nem találkoztam, ezért most még szabadon váltogatom a szexpartnereimet. Nekem alapvetően nincs szükségem párra, legalábbis olyanra nincs, akit nem szeretek. Viszont sok olyan ember van(fiú lány egyaránt) akik kapcsolatfüggők ,és mindegy nekik ,h kivel csak legyen párjuk, még ha nem is szeretik. Szerintem az ilyen típusú kapcsolatokban fordul elő leggyakrabban a hűtlenség.
2015. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha jobb palit találnak...ez akkora sz*r...mondjuk ez is kisebb gond ha ott hagyják előtte párjukat és utána akcióznak...az még megérthető...


Egyébként van kivétel! Van aki az!

2015. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Én nem vagyok mai, '90-ben születtem...:D De hűséges vagyok :)


N

2015. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!