Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! A környezetetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A környezetetekben mennyire jellemző, hogy hűségesek lennének a nők?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Néhány kivételtől eltekintve semennyire.
2015. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elottem szolohoz. Bar nem vagyok ferfi :D Jelentem alasan en a huseges fajta vagyok!

18/L

2015. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Nők? Hűség?

Ez nem fér egy papírra...

2015. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Női hűség? Kitalálta ki ezt baromságot? Én két házasságon vagyok túl. Mind kétszer megcsalt mind két feleségem. Úgy tudtak hazudni kint a vízfolyás. Én a házasságom alatt soha nem tudtam volna megcsalni a feleségemet. A második feleségem egy évig is hazudott és hetente csalt meg vagy 20 férfival. Már közel 8 éve elváltam. Azóta is szerettem nőt és eltünk is együtt. Egy hónapja volt esküvője más férfival. De még az esküvője napján is megdugatta magát velem búcsúzóul hogy ne haragudjak rá. Meg van a véleményem a nőkről. Mocskos rib.anc az összes.
2015. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Na az szép...
2015. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Négyes egy troll vagy nagyon ostoba ha hetente csalták meg vagy 20 férfival egy éven keresztül és ezt nem vette észre,vagy hagyta. Azért arra kíváncsi vagyok, ez hogy derült ki.

Én sem csalom a párom és a környezetemben senki nem csalja a párját. Harmincas korosztály.

2015. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os nem tudom mi az a troll. Én akkor külföldön dolgoztam és havi egyszer tudtam hazajönni. Higy derült ki. Úgy hogy az böngésző elözményeibe megtaláltam azt a panziót ahol állandó szobát foglaltatott a feleségem. Ugy tettem mintha nem tudnék róla. Hazajöttem. Tényleg ott volt az aktuális férfival. Rájuk rúgtam az ajtót. Volt ribillió. Persze rendőrségi ügy is lett belőle és egy ajtót ki jellet fizetnem a panzónak. És még én voltam a volt feleségem szemében a bunkó. Ezért írtam hogy minden nő aki a környezetemben volt egy ri.banc. Na mit szeretnél még tudni?
2015. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!