Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért harapdálom folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért harapdálom folyton?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem az első barátnőm. De csak őt szoktam harapdálni, nem tudom miért olyan jól esik. Folyton csapkodom a popsiját, imádom mikkor olyan szép nagyot csattan. Minden testrészét szoktam harapni, de legjobban a popsiját szeretem harapni. Szex után mindig az első hogy rá csapok a popsijára. De ez mindenhol szinte, előfordul séta közben, boltba stb... Van hogy mosogat és én oda sunnyogok halkan, és jól meg harapom. Egyszerűen késztetést érzek hogy harapjam.

2015. nov. 6. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

és az előzőkhöz képest milyen a feneke?

gömbölyűbb? nagyobb?


22F

2015. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a párom beszélne magyarul, azt hinném, ő írta ezeket :DD. Ő ugyanez a kategória, ő is folyton harapdál. Ne aggódj, ezzel együtt lehet élni, én vissza szokta harapni:D.
2015. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg arra van állandó késztetésem, hogy a pasim seggébe beleharapjak. Nem is lenne ezzel semmi baj, ha ő ezt nem utálná.
2015. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mikkor először meg láttam, mikkor még nem ismertem. Őszintén hát azt mondtam "ez igen de meg pakolnám". Emlékszem hetekig azokon a popsikon gondolkoztam. Láttam már igazán jó popsit, de ez valami fenomenális volt. Pont futni volt, ebben a feszülős cica naciban.:) Olyan szép kerek nem is ez a kicsit, de nem olyan húú de nagy...
2015. nov. 6. 08:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az ujjamat szokta szex közbe. Van hogy ő is vissza harap, de nem mindig. Van hogy a lábamat, mert ő láb mániás... Néha a popsimat harapja, de azért olyan jó nincs neki, mint nekem van:D
2015. nov. 6. 08:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert gusztustalan vagyok,hogy kicsi a cicije ,arrol nem o tehet,hogy a popsija meg nagy gatlasai is vannak cicijenek is jo kell lennie ,en csak sexet akartam tole jol atvagtam szegeny csajt hazudtam neki allandian ki is hasznaltam o meg belem szeretett
2015. nov. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!