Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, akik párkapcsolatban élnek, hogy örökké tart?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, én is híve vagyok egy jó párkapcsolatnak, csak több emberen azt látom élőben is, és itt is, hogy totál szét vannak csúszva maguktól, mert azt hiszik, sztárok azáltal, hogy kapcsolatban vannak. :D Mindenki más hü.lye, ők mindenre tudják a választ.

Amúgy én most direkt nem szeretnék kapcsolatot, még mielőtt valaki leloserezne. Módom lenne rá.


2015. okt. 19. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elején mindenki ezt érzi, aztán vagy bejön, vagy nem. Akik mögött évtizedek állnak és még úgy is jól működik, ők meg a saját életükből indulnak ki, az ilyen emberek gyerekeinek meg talán ez a jó példa, és azért gondolják, hogy ha a szüleiknek összejött, nekik is.
2015. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Mert ilyen a magyar. Épphogy benne van valamiben, de fúú ő már szakértő, tanácsadó, stb. Ezek a megmondom-emberek. amúgy nehogy azt hidd hogy van "tudás" mögötte, sokszor ők is csak a sötétben tapogatóznak, de jó érzés úgy tenni, mintha tudná miről beszél. Tisztelet a kivételnek.
2015. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak viszont mindig tele vannak kételyekkel."


Érdemes elolvasni: [link]

2015. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ezt a mondást már én is hallottam. Meg, hogy sose állj le a hü.lyékkel vitatkozni, mert legyőznek a rutinjukkal. :D Ez is igaz, na de közhelypuffogtatásból elég . :) A lényeg az, hogy eléggé zavaró ez nekem, mert alapvetően nem hallgatják meg egymást sokan, én is tapasztaltam ezt, hogy legtöbbször csak reagálnak az emberek, és nem gondolkodnak, hallgatnak meg, hát ha még kapcsolatban is vannak, akkor aztán mindenhez értenek...mit érdemes ilyenkor beoltani nekik? :D
2015. okt. 19. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb, egyszerűbb és jobb illúziókban ringatnunk magunkat, mint szembenézni a valósággal.
2015. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de ki az aki úgy megy bele egy rendes párkapcsolatba, hogy "na max 1 hónap és úgyis vége lesz"?
2015. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben az ember úgy áll a kapcsolatához, hogy örökké tart. Elég tré lenne, ha azon filóznánk közben, hogy áhh pár és dög unalom lesz...meg fogom majd csalni...aztán le is lépek...nem? :D
2015. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben csak olyan kapcsolatba kezdenek bele komolyan, amiről úgy érzik, hogy örökké tart, máshogy nem látják értelmét. Aztán persze vagy bejön, vagy nem.

Nem sztároknak érzik magukat, hanem feldobottak, szerelmesek, boldogok, úgy érzik, minden jól megy.

A kapcsolatban levők a legtöbbször ezt érzik, nem azt, hogy: ja, most kapcsolatban vagyok egy darabig, mert épp ráérek.

2015. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem 8 éve sem most nem hiszem azt, hogy örökké fog tartani a kapcsolatom. Viszont, ha olyan kérdés van itt amire tudok válaszolni megpróbálom felhasználni a 8 év tapasztalatát. S szerintem ez nem sztárkodás és nem is vagyok szétcsúszva magamtól. Ha tudok segítek, ha nem akkor nem. Ilyen egyszerű. Még egy olyan kommentet sem olvastam amiből ezt letudtam volna szűrni, mint amit Te kedves Sarki Fény. ;)


N25 ;)

2015. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én az elő nagy zerelmenél hittem csak ezt. a másodiknál már nem, inkább azt, hogy minél tovább legyen jo. sztem is fura kicsit, hogy 3-4 kapcsolat vagy szerelem után is elhiszi ezt sok ember. csak szét kéne nézni a környezetükben vagy a neten és gondolkodni rajta párszor.. de pk azt hiszik vagy csak mondják, hogy Zorán hazudik, és másoknál ledől a törvény , náluk meg nem. de a karrierben, tanulásban, gyerek születésénél is a nagy többség azt hiszi, minden szuper lesz és sokra viszik, a gyerek összehozza a partnerével és szipiszupi lesz minden a pelenkázos időszak után.
2016. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!