Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udvarias férfiak, első,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarias férfiak, első, (éttermes) talalkozásnál még kinyitotta a kocsi ajtaját nekem, de azóta sem. Miért?

Figyelt kérdés
Azóta már együtt vagyunk, és többnyire csak boltba vitt kocsival, szóval étterembe nem....
2015. nov. 8. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót, akkor vagy a nő új vagy a kocsi. :D
2015. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez általában így működik... ha szerencséd van, akkor a következő 10 évben évente egyszer kinyitja majd neked az ajtót. :)
2015. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a "kifogott halat már nem kell etetni" elvet követi.
2015. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A válasz: "azóta már együtt vagyunk".
2015. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De te most komolyan elvárnád, hogy minden egyes alkalommal vágtasson át a te oldaladra nyissa ki, várja meg míg hajlandó leszel beülni, majd vágtasson vissza a másik oldalra? Egy épületnél még rendben van, hogy előre enged - bár megjegyzem találkoztam már olyan nővel, aki ezen megsértődött, de szerintem itt irreális elvárás.
2015. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy éve vagyok együtt a barátommal, de minden egyes alkalommal kinyitja nekem a kocsiajtót, illetve ha valamiért nem tudja, akkor elnézést kér tőlem.

Ezt nem a te cukkolásodra írom, kérdező, hanem az előttem válaszolónak.

Ja, és olyat is láttam, hogy a fiatal apuka elvitte kocsival a nejét és a gyereket a bölcsibe, megállt, kinyitotta az asszonynak az ajtót, kivette a gyereket, majd visszaült a kocsiba. Amikor a mama kijött a bölcsi kapuján, kiszállt, megkerülte az autót, és kinyitotta az ajtót a nőnek. Szóval a jelenség létezik.


Beszélned kéne a pároddal, egyrészt az udvariasságról, előzékenységről, másrészt, ami fontosabb, a közös programokról, mert ha csak boltba jártok, gyorsan ki fog üresedni a kapcsolatotok.

2015. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondtok valamit. Köszi
2015. nov. 8. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy kinyitotta... :D Én nem fogom kinyitni egy nőnek sem az autó ajtaját csak úgy, szerintem az már túlzás. Nem az inasa vagyok, hanem a barátja. Szerintem más módon is ki lehet fejezni a kötődést, az érzelmeket :P
2015. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak... Elég büszke arra hogy ő udvarias.
2015. nov. 8. 18:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem is az. :D
2015. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!