Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Szép nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Szép nővel lefeküdni, akihez semmi érzelem nem köt vagy csúnyával akit többé-kevésbé kedvelsz, minimálisan szereted is?

Figyelt kérdés
De most tényleg, melyik a jobb? Milyen érzés egy jó nővel lenni, akár érzelmek nélkül is...? Jobb-e egy olyan szex, mint egy sima "azzal aki jutott"?

#próba #szerelem #dilemma #egy jó csaj #egyszer ki kell #Leanne mellei #választani kell #de nincs sok választás
2015. nov. 9. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Nekem az kell, hogy vonzódjak a nőhöz, különben nem jó a szex.

Nagyon szép, de belsőre nem szimpatikus nővel sem jó lenni. Olyannal sem a legjobb, akit nem ismerek minimálisan sem, és még csak nem is beszélgettünk el az akció előtt.

2015. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát ezaz! Akiket én ismerek vagy szépek, de borzasztó mentalitásuk van, vagy úgy szódával elmegy, de mellé jó személyiségük van.


Választani, de melyiket?

2015. nov. 9. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha igazán jó szexet akarsz, akkor keresgélj még tovább. :D


De ha a jó személyiségű lányok nem kifejezetten csúnyák, és elérik azt a szintet, hogy vonzódni tudj, akkor szerintem ők jobb választásnak bizonyuhatnak.

2015. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#4


Köszönjük az üzeneted így a 40-es évek végéről...

2015. nov. 9. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
melyikkel probáltad már ilyen kérdést is csak egy fura érdekes aggyal irhat ki.Hogy lehetsz ilyen felszines
2015. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
probáld ki mind 2-vel
2015. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a ronda not valaszd. Ha sok orgazmusod lesz vele, ugyis vonzodni fogsz hozza. A szemelyiseg mindennel fontosabb. N
2015. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Melyik a jobb egy helyes jó testű férfival lefeküdni vagy egy csúnya fiúval, akit nagyjából kedvelsz??

Na ez a női változat..

Szerintem egyikkel sem..én legalábbis ezt az opciót választanám, de az biztos ha fegyvert fognának a szeretteim fejéhez h na most aztán döntsek akkor a szépet választanám..a többé-kevésbé nem igazi kedvelés vagy szeretés..ha mondjuk arról lenne szó h egy olyannal akit igazán kedvelek de nem vagyok szerelmes, akkor inkább azt választanám..

Amúgy elég gonosz kijelentés az "azzal aki jutott"..emberek vagyunk nem tárgyak, lásd meg benne az érzelmi lényt..

2015. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..amúgy sima egy éjszakásra is olyat választ az ember aki vonzó számára.. de egy olyan emberrel akit kedvelsz sokkal jobb a szex, viszont itt már van lelki vonzódás..éppen ezért egy szép ember bár vonzóbb de sosem esz olyan jó vele mint egy olyannal akit lelkileg tényleg kedvelsz..ennyi.. amúgy én sosem feküdnék le olyannal aki nem vonz, akár testileg akár lelkileg..

Amúgy ez egy elméleti kérdés mert majd ha úgy alakul h összejössz egy lánnyal majd megszépül számodra..a férfiak is szépülnek a nők szemében..

2015. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs..túl sok az amúgy..:D
2015. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!