Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek arról, ha egy pasi plasztikáltatja az orrát?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami extrém dologról van szó (növekedési elváltozások, dudorok rajta, extrémen nagy (vagy kicsi), extrém görbe, oldalra, vagy hasonlók) akkor szerintem felesleges és butaság.


De egyébként meg mindenki azt csinál magával, amit szeretne.

2015. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt (rendellenesség, baleset, betegség), akkor pazarlásnak tartom.
2015. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kicsit lefelé görbül.
2015. nov. 10. 09:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz egészségügyi problémát, szerintem ne nyúljanak hozzá csak a formája miatt.
2015. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem zavar.
2015. nov. 10. 09:47
 6/12 anonim ***** válasza:

En utalom a babaarcu pasikat. Szep, ha karakteres az orra valakinek.

De ha nem szereted magad igy, akkor csinaltasd meg. 1 millio forint, tudod? Azt felretehetned magadnak vagy a cegedhez.

N

2015. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a pénzen múlik.
2015. nov. 10. 10:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, ha ahhoz, hogy elfogadja magát, orrplasztika kell, akkor legyen.


Vannak extrém elálló fülek. Ha valaki olyan egyéniség, hogy ez nem zavarja, ettől ő még full optimista és borzasztó magabiztos, stb, neki nem szükséges egy plasztika. De ha az elálló fülektől depis lesz, visszahúzódó, magába forduló, akkor ha lehet rajta műtéttel segíteni, igenis legyen.


Ugyanez a helyzet az orral is. Van ismerősöm, akinek volt orrplasztikája, és kivirult, mióta szép formás nózit csináltak neki.

2015. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek veled, hidd el megéri ha előnytelenné tesz.

Engem azzá tett túl nagy volt az orrom, nem is tetszettem egy nőnek sem, ezt 24 évesen meguntam és megműttettem az orromat és megérte nagyon is!


1. jobban éreztem magam

2. tetszettem magamnak

3. megelégedtem végre önmagammal, főleg azért mert jók voltak a visszajelzések is.

2015. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kivel műttetted meg?:)
2015. nov. 10. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!