Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a csajok akik szépek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok akik szépek és tényleg napi szinten rengeteg pasi szólítja le őket, hogyan tudnak vagy egyáltalán mi alapján választanak párt abból a tengernyi próbálkozó pasiból?

Figyelt kérdés

Ha belegondolok ez tényleg nem lehet egyszerű. És ha ezt a folyamatot egy hosszabb időszakaszra nézzük, akkor elmondható, hogy egy szép nőt az elmúlt pár évben több ezer vagy akár több 10ezer férfi környékezett meg. Ennyiből, mi alapján szűri ki azt az 1-et akivel komoly kapcsolatba belemegy?

Ha belegondolok, hogyha nekem lehetne 10ezer csaj közül választanom, lövésem se lenne melyiket válasszam. Egyértelmű, hogy nagyon szép nagyon csinosat választanék, de abból is biztos rengeteg lenne, és akkor azok közül nehéz lenne kiválasztani azt az egyet.


2015. nov. 8. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

10ezer?????????? :DDDDD te hol élsz?


szerintem ez a kérdés itt értelmét is vesztette

2015. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy óra alatt jutok el az 50 méterre lévő kisboltba óvszerért a rengeteg leszólító miatt, így már kezd egy kicsit a puncim kilenni vele.


Pál apostol felesége, szexrabszolgája

2015. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen nőt hívják mondjuk Nicki Minajnak. De egy átlag csinos nő nem Nicki Minaj hírnevű, úgy hogy szerintem a kérdésed butaság, már bocsánat.


5-10 percenként elhívják a nőt egy kávéra?


Egyetértek az elsővel, nincs értelme a kérdésnek.

2015. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

10ezer? Ne hülyéskedj már.. Én akárhányszor szingli leszek rámrepülnek a pasik, de azért ne szálljunk el annyira..


Egyrészt függ attól, hogy mit akarok épp, és kik a próbálkozók. A párom azért lett befutó, mert sokáig ostromolt és láttam, hogy tényleg komolyak a szándékai, nem akar már játszadozni. Én is belefáradtam ebbe, örültem, hogy komolyan gondolja. Ismertem egyébként korábbról, nagyon kedveltem és vonzódtam hozzá, de mivel alapvetően nőcsábász ezért ha nem ennyire kitartó, akkor biztosan nem adom be a derekam neki. Vele együtt volt egy másik versenyző is, de ő külföldön élt még és nagyon bizonytalan volt a dolog, hogy mi lesz, mikor jön haza.. Valamint ő háttérbe szorult egy fél évre..bonyolult. A lényeg, hogy míg ő visszavonult egy időre, addig a párom nem, és mikor újra szabad lett irányomban a pálya, akkor őt "választottam".


Ha korábban, fél évvel hamarabb máshogy alakulnak a dolgok és nem adok okot a visszavonulóra a másiknak, akkor most egészen biztosan a másik férfival lennék és nem a párommal.


Nem bánom, hogy így alakult, ez volt a tisztább helyzet a lelkivilágomat tekintve.

Ugyanakkor ha máshogy alakult volna, a másik férfival lennék, akkor nem tartom kizártnak, hogy pont ennyire boldog lennék és jól kijönnénk.


Nem gondolom, hogy egy igaz társa lehet az embernek. A másik férfival is nagyon jól megértettük egymást, tehát minden esélyem meg lett volna a boldogságra vele. Ugyanúgy vonzódtam hozzá, ugyanúgy komolyan gondolta, egyszerűen csak így alakult.

2015. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Emlékszem, 1997 nyarán az egész Dél-Dunántúl megkörnyékezett.. Micsoda idők voltak azok...
2015. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te valami retardált vagy?
2015. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene csak azok közül választani,akik maguktól jelentkeznek? Nem biztos,hogy illenek is hozzám.A páromat én választottam ki először,nem fordítva.Jobban is örülök neki,mintha csak beadtam volna a derekamat valamelyiknek a jelentkezők közül.Én tudtam,hogy milyen embert akarok,ne más tudja már,hogy milyet akarjak.
2015. nov. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem rengetegen leszolitanak de a szam Meg sem kozeliti a 10 ezret:-))Nem valasztok,nalam Ez Nem igy mukodik,altalaban munkahelyen ismerkedem ahol kolcsonosen valasztjuk egymast:-)Olyan volt mar Egy sracot Nem vettem ferfi szamba Csak haver kategoria,de addig nyomult amig valahogy elerte h beleszeressek.


Nem erdekel h fel evig kvazi atneztem rajta,Es sosem nyomult Csak ilyen apro figyelmessegekkel(elviszi Az irataimat a kozponti irodaba bla bla felhivta magara a figyelmemet,Es elkezdett tetszenni:-)


Total esetlen volt Es abszolut Nem Az esetem (magas,vekony)megis megfogott a szemelyisege Es szep lassan a kulseje is:-))


Az utcan nyomoluk Egy teljesen mas kategoria, kb 2 perc alatt kene eldontenem h tetszik e a Egy vadidegen ami lassuk be eleg nehez😄

2015. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez azt jelentené hogy minden szembejövő férfi bepróbálkozik nála. (gondolj bele egy napi rutin során ugyanazokkal találkozol, nem csak munkában de sokszor az utcán is...) Ilyen nem létezik!

Amúgy azt választja akit megszeret és aki megfogja valamivel.

2015. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!