Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mit tartotok fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit tartotok fontosnak egy férfiban?

Figyelt kérdés

Mire figyeltek, mitől vonzó? Mire mondjátok, hogy férfias? Külső,vagy belső a fontosabb?

Mikor érzed úgy, hogy egy alkalmas embert ismertél meg - mitől látod ideálisnak? 36F


2015. nov. 10. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj hogy ide bármit írok le fognak hurrogni az itteni férfiak. Azert leírom számomra mik a legfontosabbak:

-ne erezzem, hogy butább nálam

-legyen őszinte és realista

-legyenek határozott céljai az életben

-legyen velem figyelmes és tiszteljen

Cserébe én is nagyon igyekszem, hogy boldoggá tegyem és szerethető barátnő legyek.

2015. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért jó ha olyan nagyon határozott, és vannak céljai? Nem unalmas?

Én sok mindenben látok fantáziát, nem mindig tud lekötni egy adott dolog. Akkor én már semmirevaló vagyok?

2015. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ma 19:24

Fériként nem hurroglak le. Lájkollak :D

2015. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm,hogy leírtad. Ne foglalkozz a kritikákkal, én is csalódott vagyok dolgokkal kapcsolatban, de pont ezért teszek fel kérdést, mert tudni szeretném nektek mi a fontos. Nem hinném, hogy az identitásunkat kellene a ti definíciótokhoz szabni (nem sovinizmusból mondom) ,hanem ezt nekünk kell tudni. De azt érdekes hallani, hogy női oldalon mit tartotok értéknek ti, a kérdés erre vonatkozik. Mégegyszer köszi hogy leírtad. :)
2015. nov. 10. 19:56
 5/16 anonim ***** válasza:

2.: nem vagy semmirevaló, én csak a számomra elsődleges tulajdonságokat írtam le a kérdezőnek. Nyilván másnak pont ezért lehet, hogy tetszeni fog, amilyen vagy.

Nekem igenis nagyon fontos, hogy legyenek céljai és határozott legyen, ez nem unalmas, hanem biztonságot ad. Nem szeretnék olyan emberrel lenni, akivel nem lehet tervezni, mert nem tudja, mit akar az élettől.

Első voltam

2015. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, ki hurrogná le az elsőt, ezek teljesen érhető elvárások szerintem. Sőt, külön jó pont, hogy ő is igyekezne viszonozni. Bár minden nő így gondolkodna, ezeket tartaná fontosnak... nem lenne annyi válás.


F

2015. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól vonzó, hogy a személyisége tetszik, elvei egyeznek az enyémeimmel, jól kommunikálunk, külsőre pedig az esetem.

Arra mondom hogy férfias, ha fizikailag erős, személyiségre jóindulatú, magabiztos. Letett valamit az asztalra.

Egyaránt fontos, nem is tudom.

20/N

2015. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, az utolsó kérdésre nem feleltem.

Attól, hogy egy húron pendülünk, közeli barátomnak érzem, akire fel lehet nézni, érzem hogy tisztel és szeret, tökéletesen elvagyunk egymás társaságában, és akit én is nagyon-nagyon-nagyon megszeretek. :)

2015. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a harcost kerestem egész életemben. Aki védi a gyengét, és akiben ott a nyugodt erő. Aki ha küzd, akkor kitart a végsőkig, de mégis békés, és gyengéd.

A szeme mindig mosolyog, és ha beszél hozzád, a szemedbe néz. Eléri a céljait, mert határozott, és céltudatos. Jó érzés a közelében lenni, megnyugtató, biztonságos.

Egyenes és nyílt, akkor sem hazudik, ha az lenne a könnyebbik út.


Életem során összesen két ilyen férfival találkoztam, bár hasonló sokkal több van...


N/34

2015. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jaj de jó ez a leírás, L betűs hölgy! :) Nagyon tetszik, barátom ilyen. :) Imádom őt. :)
2015. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!