Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tartotok fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tartotok fontosnak egy férfiben ismerkedés, kapcsolat és szexualitás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok érdekes közhely él a nőkkel és ismerkedéssel kapcsolatban, állítólagos tanulmányok is megjelentek már ezzel kapcsolatban. Azonban kíváncsi lennék lányok véleményére is :)


Előre is köszi!



1) Általában mi az, ami megfog, illetve szimpatikus egy pasiban neked?


2) Egy szórakozóhelyen vagy. Megtetszik egy férfi. Hogyan jelzed neki?


3) Mi az, amit a kapcsolatban elvársz egy férfitől?


4) Mi az, amit szexuálisan elvársz egy férfitől?


5) Általában mik voltak a főbb gondjaid a férfiakkal viselkedésileg, a kapcsolatokban, illetve szexuálisan?


6) Mit üzennél a férfiaknak a témával kapcsolatban?


2012. dec. 3. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

1, ami megfog: ha jól néz ki,helyes, jó a stílusa,magabiztos és határozott ->látszik a kisugárzásán,szép a szeme, jó az illata,ha megdicsér,tud bókolni,vicces,lehet vele beszélgetni,van önálló véleménye,önmagát adja , kicsi izom sem árt,kedves,személy szerint szeretem ha a fiú kezdeményez és kicsit rámenősebb ( de nem viszi túlzásba)


2,nem jelzem, mikor bemegyek már akkor tudom ki az akinek tetszek és kifog oda jönni hozzám. pl:ha van 5 srác akkor abból 4-nek tetszek és nekem pont az 5. tetszik. Ha jelezném akkor talán nézném és rámosolyognék,de semmi extra.


3,szeressen , törődjön velem , hűséget és bizalmat , és ne legyen uncsi,tudjak mellette nő lenni.


4,szenvedélyes és vadabb legyen.


5,nem szeretem őket nem voltam szerelmes.


6, ami a legfontosabb , hogy mindenki önmagát adja hiába írják itt le a csajok mi az amit szeretnek , mindenki mást szeret és nem lehet mindenkinek megfelelni , meg nem is kell. nincs annál undorítóbb ha egy ember megjátssza magát.aki nem fogad el úgy ahogy vagy annak szevasz. (bocs a helyesírásért

2012. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Jóindulat, kedvesség, szeretet.

2. Vele viselkedem a legutálatosabban és leghidegebben. Mindenki mással kedves vagyok.

3. Szeretet, szeretet, szeretet. Őszinteség, törődés.

Ne nőként kezeljen, hanem az embert nézze bennem.

4. Az ágyban szenvedélyes legyen, domináljon, irányítson. Adjon sok puszit és ölelést.

5. Azt nem szeretem, ha irányítható. Nem a barátainak vagyok a nője, hanem az övé. Ha elmond ezt-azt, az nem baj, addig, amíg a barátai nem mondják, hogy hogy kezeljen engem. Ettől felrobbanok.

És legyen gyengéd. Nem vagyok kőből.

6. Semmit. Erre valaki vagy ráérez, vagy nem.

2012. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Közvetlen, kommunikatív, intelligens, határozott, sármos

2. Nem jelzem. Megvárom, hogy ő közeledjen, és ha megteszi, akkor adok jeleket, hogy léphet tovább

3. Folyamatosan tegyen a kapcsolatért, ne kényelmesedjen el

4. Figyelmesség, nyitottság, kommunikáció - mindezek alapján sok és jó szex! :)

5. Kommunikációhiány, önbizalomhiány, szexhiány

6. Ne legyenek lusták semmilyen téren! :D

2012. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tatws válasza:

Szia!

1. A jó modor, ha élénk beszélgetéseket tudunk folytatni, ha nem akar becserkészni mindenáron. Ha jó vele táncolni! Ha alapvetően rendben van magával és a világgal.

2. Szemkontaktust teremtek vele, elkapom a tekintetem, ezt eljátszom vagy ötször és addigra tudnia kell, hogy idejöhetne már :)

3. Inkább a kapcsolattól szoktam elvárni dolgokat... Nem árt, ha hasonló a temperamentumunk és nagyjából egyfelé tartunk. Tudjunk beszélgetni. Pont a megfelelő ütemben haladjunk.

4. Én kísérletező kedvű ember vagyok, nem tudnám elképzelni, hogy a párom kategorikusan nemet mondjon az új dolgok kipróbálására. Ha valami új dologra készül, beszéljük meg előtte és ne csak úgy bedobja a dolgot szex közben. Kívánjon meg gyakran.

5. Túl elkötelezett, nem eléggé elkötelezett, nem mondja, ha baja van. Volt, hogy nem ismertem az illetőt rendesen, mielőtt összejöttünk, és nem egyeztünk a fontos dolgokban. Szexuálisan volt egy fura alakkal dolgom, mindig orgazmussal kellett feküdnie és kelnie, és ha éppen nem olyan volt a helyzet, ő azért lerendezte magának, én meg ott feszengtem mellette. Nem is tartott sokáig a történet.

6. Óvatosan a szavakkal még veszekedés közben is, nagyon tudnak rombolni az emberben. Maradjatok úriemberek :) És figyeljetek oda arra, hogy a szeretett nő mind mond, na meg hogy mit nem mond :)

23/n

2012. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!