Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A migránsok a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A migránsok a tökéletes szemléltető példa arra, hogy a nők egyáltalán nem a pénzre és az egzisztenciára buknak? Mit szólnak erre akik mégis ezt állítják?

Figyelt kérdés

Még aláírásokat is gyűjtenek a migránsok befogadására irányuló politikáért, és akik ezt aláírják, azok zömmel nők. Mivel a menekültek/bevándorlók közül 10/9 férfi. Ráadásul olyan férfiak, akiknek nincs egzisztenciájuk, igaz, van pár ezer euro-juk, de az manapság semmire sem elég. A nők mégis buknak rájuk, valószínűleg a külsejük miatt, és azért, mert egzotikusak, tehát nem olyanok mint a többi udvarlójuk.


Nade, akkor mivel tudnak erre a tényre rácáfolni azok a pasik akik azt hangoztatják éjjel nappal, hogy a nők csak a vagyonnal rendelkező, gazdag, pénzes pasikra buknak?


2015. nov. 11. 08:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

A migránsok helyzete eléggé speciális. Én nem tudom, mire gyűjtik az aláírásokat, nem láttam ilyen kampányt, bár lehet, hogy csak nem járok olyan helyen. Minden esetre lehet azért is több a női aláíró, mert szociálisan jobban befolyásolhatók, érzékenyebbek, egy nő hajlamosabb megsajnálni egy rászorulót (akár egy kóbor kutyáról van szó, akár egy beteg gyerekről, akár menekültről), mint egy férfi.

De mondom, nem láttam a kampányt, pedig Budapesten élek, és nő vagyok, és járok a belvárosban is, meg közlekedési csomópontokon.

2015. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Huhh, ezt kilogikáztad kérdező rendesen. A javadra kell írni, hogy sikerült akkora nettó baromságot írnod, hogy képtelenség rá értelmes választ adni. Ez kétségkívül teljesítmény. /bár negatív, de mégiscsak.../
2015. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

kitől hallottad hogy bejönnek a nőknek?

nekem pl nem kellene, teljesen más kultúra, a nőnek kuss a neve és egyebek

2015. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt tükrözi, hogy a nőket mennyire nem érdekli az egzisztencia vagy a pénz (persze, tudom, hogy a legtöbbjét nem, de az egy más kérdés), hanem hogy mennyire manipulálhatóak az emberek a liberális média agymosásával. Ez egy szándékosan gerjesztett, fizetett népvándoroltatás, aminek a célja, hogy felhígítsa Európát. Olyan pénzügyi terroristák támogatják ezt, mint Soros György meg a többi elmebeteg.
2015. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is el vagy tevedve.

A nok sajnos csak megvezethetobbek. Nem latjak milyen politikai es gazasagi celok huzodnak a migranspolitika mogott, es azt sem tudjak felfogni, hogy milyen hosszutavu kovetkezmenyei lesznek majd az eroltetett multikulturalizmusnak. Lehet te ks csak akkor ebrednel fel, ha migrans-simogatas utan meg akarnanak eroszakolni mert nincs rajtad csador.

2015. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
hát nem tudom. én nő vagyok, van két nővérem, barátaik, az én barátaim, de mindegyik azt akarja hogy húzzanak el a p*icsába. egyik sincs oda értük...
2015. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve. Empátiából akcióznak a nők, nem azért mert tetszenek nékik.
2015. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ebből a mostani áradatból én sem kérek, én sajnálom, aki bajban van, de azért van egy határ. Ismertem egy menekült kislányt még néhány éve, anyukám tanította, de az ő családjuk nem olyan volt, mint akik most elözönlötték Európát, az ő szülei dolgoztak rendesen, nem csak a markukat tartották, nem zavartak senkit, nem is lehetett róluk a hírekben hallani. Ami most van, az nem hiányzik. Nem minden nő várja tárt karokkal a mostani menekülteket. Bizonyára olyanok írták alá azokat a papírokat, akik gondolkodás nélkül megosztanak mindent a közösségi oldalakon is. Való igaz, az ilyenek jelentős része nő. Empátia, ennyi. A nőkre jobban lehet érzelmekkel hatni, ez tény. Bár rám pont nem olyan hatással van ez az egész, amire a támogatók számítanak. Nekem fenntartásaim vannak.
2015. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én voltam önkéntes a pályaudvaron és nagyrészt sajnálatból segítettem nekik, de azért volt közte egynéhány, akit vittem volna be a sátorba, ha lehet :D
2015. nov. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!