Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 éve szakítottunk, rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve szakítottunk, rég elfelejtettem most 4 napja mégis vele álmodok, miért?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú 4 éves kapcsolat volt,nagy szerelem,a végén megcsalt,elhagyott,fél évig gyászoltam.Azóta se bízok senkiben,de már elfelejtettem rég,volt is időszak,hogy vissza akart jönni,nem engedtem stb.

Sok idő eltlet,most mégis egyre tőrnek elő az emlékek,az apró részletek amiket rég elfejtettem,vidám pillanatok ,hogy vele álmodok 4 napja...először azt álmodtam,hogy lefeküdtem vele.aztán hogy vissza akart jönni. ma azt,hogy terhes voltam tőle,ő pedig kedves és azon gondolkotam álmombam,hogy most mit tegyek?tartsam meg? vagy ne? tudatában voltam annak,hogy megcsalt és hogy bánt velem,mégis hezitáltam álmomban.. nem értem miért gondolok rá,és miért álmodok vele?


2015. okt. 30. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg ragaszkodsz hozzá, magyarán még mindig szereted.
2015. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, nálam is volt nemrég egy ilyen pár napos érzelmi fellángolás. Valóban nem heverted még ki, de nem is muszáj minden egyes percét elfelejteni a múltnak.

Én majdnem 5 évig voltam együtt valakivel, elég csúnya volt a szakítás, azóta nem is beszélünk sajna, de sokszor eszembe jut. Hiába lett a kapcsolat vége olyan amilyen, szívesen emlékszem vissza a régi dolgokra. Sőt, még talán még újra is kezdeném.


29F

2015. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!