Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nem vagyok szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem vagyok szép, de van párom?

Figyelt kérdés

Az alakom nem rossz, vèkony vagyok nagy mellekkel és hosszú lábakkal. Ízlésem is van, fel tudok öltözni elönyösen. Viszont az arcom elég átlagos. Ezen még ront a szemüveg, amiböl akármilyen keretet veszek, nem illik (az se, amit az optikus ajánl). Munkába meg otthonra számítógèphez viszont muszáj, ha tehetem, inkább kontaktlencse.

Sminkelni nem igazán szoktam, mert nincsenek börhibáim, a szemöldököm alapból sötét, a szememböl meg nem sok látszik a szemüveg miatt, úgyhogy max szempillaspirál.

A hajam sem jó minöségü, szöke és vèkony szálú.

2 éve van párkapcsolatom, minden rendben. A páromnak volt már nálam szebb, de rosszabb természetü barátnöje, velem szerintem inkább a személyiségem miatt van.

De annyiszor látni itt az oldalon, meg az életben, hogy a szürke egerek mellöl idövel félrelépnek, hiába jó természetü, müvelt és dolgos a lány, ha egyszerüen nem topmodell.


Valóban így van ez még a 30 körüli férfiak esetében is?

(A párom 28, én 21)


2015. nov. 11. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztazzuk, h a leiras alapjan nagyon dogos lehetsz. A pasik, ha nagy melleket latnak vekony non, akkor nem veszik eszre, h van-e smink, ronda-e az arca vagy milyen cipot hord. Ez a tapasztalat. Meg akkor is, ha nyakig vagyok beoltozve. Nem hinnem , h ronda vagy. Csak Te nem latod szepnek magad.

N

2015. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy párkapcsolatban hosszú távon a külső semmit nem számít. Ha téged választott, akkor nyilván tetszel neki. A személyiség az, amire hosszú távon alapozni lehet. De az alacsony önértékelés pont nem előny.
2015. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy melleid vannak. Aki ilyennel rendelkezik az mindegy hogy csúnya vagy szép, biztos lesz neki valakije.
2015. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Topmodellek mellől is léptek már félre. A legjobb külső is megszokottá válik egy idő után és előtérbe kerülnek a jó vagy rossz belső tulajdonságok.
2015. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!