Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyemben mit tennétek? L/18

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben mit tennétek? L/18

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy fiú akit nevezzünk Q-nak. Lassan tobb mint harom hete vagyunk egyutt es kb minden nap talalkoztunk. Eleinte jol ereztem magam vele meg vartam hogy talalkozzunk mar nap vegen de az elmult par napban ennek az ellenkezoje van. Kezdten megszeretni regebben de ez a folyamat tovabb nem fajult el. Ott abbamaradt. Igazabol unatkozok ha vele vagyok. Nem vagyom arra hogy megcsokoljon vagy valami. Regebben ez masabb volt. De mara mar nem vagyom ra. Ugy mint egy emberre egy baratra perszr vagyom, hianyzik egy csoppet ha nem latom de ugy mint ferfi nem erzek iranta nagyobb erzelmet. A testszagat nem igazan birom valamint neha a szaja sem eppen a legillatosabb.:o de ezek mellekes dolgok

Par napja kertem tole idot hogy megnezzem milyen nelkule. Egyertelmuen nem hianyzik es jobb nelkule de ezt tisztan nem jelenthetem ki mert eszembe jut az elmult harom het amit egyutt toltottunk. Suliba minden nap latom valamint jovore kette valnak igyis uhyis az utjaink mert egyetem meg ilyenek. Milyen dontest hozzak??

Hozzatennem hogy van dhy masik fiu akivel egyutt jarunk haza par napja. Vele tenyleg jol erzemnmagam es onfeledt lehetek.

Szerintetek egyertelmuen azt kell tennem ami ebbol logikusan kikovetkeztetheto? Hogy elhagyni Q-t es azzal lenni akivel jol erzi magat az ember? Ennnyire egyszeru lenne?

Nem akarok senkit sem megbantani vagy szandekosan/ szandek nelkul rosszat tenni.

A helyemben mit tennetek?


2015. nov. 11. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Akivel nem érzed jól magad, azzal nem vagy, akivel jól érzed magad, azzal próbálsz lenni. Ha házas lennél, mást mondanék, de jelen esetben tényleg ennyire egyszerű.
2015. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mr.Heisenberg ***** válasza:
a helyedben leírnám röviden!
2015. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!