Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal mostanában eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal mostanában eléggé ellaposodtunk! Arra gondoltunk hogy jó lenne egy gyerek vagyis nem is az hogy jó lenne az olyan hülye szó! Hanem ő vágyna egy gyerekre és én is szivesen ha becsuszna! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez a követendő példa! Sokasodjatok, szaporodjatok unalomból. Egy dolgot biztos elértek majd: a kis sza.rosok valóban fel fogják pezsdíteni a csökött életeteket.

Amilyen a kérdés, olyan a válasz. Gyanítom nem az egyetlen leszek az ilyen véleményemmel ...

2010. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha egy kapcsolat el van laposodva nem egy gyerekkel kéne helyre hozni szerintem...
2010. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A gyerek feldobhatja a kapcsolatot, ha alapból jó együtt, de hatalmas felelősséggel jár, így amíg megszokjátok, elbírjátok, addig csak még jobban romlik a helyzet.

És ha lapos a kapcsolat, egy gyerek azon nem segít.

2010. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolatom a férjemmel teljesen!!

Már 5éve vagyunk házasok, nem is védekezünk szóval ennyi és akarunk gyereket!Nem unalomból!


27éves nő

2010. márc. 19. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mi a kérdés?nem értem,mert a kérdésből valóban az jött le,hogy "unalom" ellen.A kommentből meg az,hogy próbálkoztok már kezdetektől a bébivel,akkor most mivan?
2010. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Unalmas lett a házasság és már kellene a gyerek!

Mert a gyerek meoldhatja a problémát

2010. márc. 19. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:

A gyerek nem prbobléma megoldásra van,szerintem.Unalmas házasság esetén menjetek kirándulni,sportolni együtt vagy ilyenek.

Az meg,megint más,hogy évek óta próbálkoztok babával és nem sikerül és emiatt már kicsit belefáradtatok.

2010. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Paradoxon dolgokat mondasz, kedves Kérdező, olvasd csak vissza.

Ugye nem gondolod komolyan, hogy a gyereket ringatod, és úgy gondolsz rá, ahogy most a kommentedben mondtad: köszönöm, hogy jöttél, és megoldottad házasságunk unalmának problémáját?

2010. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyetek egy kutyát,majd az lefoglal benneteket..
2010. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van:talán inkább egy háziállat kellene,arról gondoskodjatok.

Én egy 5 hónapos kislány édesanyjaként mondom,kemény a gyerekkel-pedig mi csak egy éve ismertük egymást,amikor megszületett.Nem minden az a rózsaszín kép,amit például a reklámokban látsz,hidd el.

2010. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!