Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
3 éve szakítottunk, de azóta is furcsa a viszonyunk. Másfél évig voltunk együtt. Elég sűrűn találkozunk, és meg van még mindig az a varázs. Csodás szerelem volt, életem legszebb szakasza. Akárhányszor találkozunk ölelgetjük egymást, van, hogy csók is elcsattan, de több nem. Számíthatunk egymásra. Látom, hogy még mindig úgy néz rám. Látom az arcán ahogy elmosolyodik, és nem mint egy idegenre. Mondta ő is, hogy azóta se találja a helyét. Tegnap átmentem hozzá barátnőm is ott volt, és neki is egy haverja. Azt mondta valamelyikünknek nagyon finom és különleges illata van. Utcán voltunk épp. Mindketten elővettük a parfümöt, és az enyémre mondta, hogy ez volt az. És teljesen oda volt az illatért. Azt mondta nem érez már úgy, mint régen. Nem tudom miez az egész. Tudom, hogy szeret. Állandóan azt szeretné, hogy aludjak vele. Egyedül lakik. Megvan minden, ami kell. Játszunk gyerekesen, leszídjuk egymást, megbeszélünk mindent, nevetgélünk, ölébe ültet minden ilyen. Lehet ez még olyan, mint régen? Sok idő telt el tényleg, de én mai napig is szeretem! Azt kérte kedden aludjak nála (jövőhéten) . Magamat hitegetem csak, vagy tényleg van még esélyünk?
2015. nov. 12. 01:07
 1/1 Fish1 ***** válasza:

Miért nem kérdezel rá?

Azt, hogy nem úgy érez, mint régen, pozitív értelemben is érthette. Innen nehéz megmondanom, mert nem láttam a szitut.

Hogy váltatok el? Lehet, hogy fél megint elköteleződni, mert fél a csalódástól.

2015. nov. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!