Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagálnátok erre? Ijesztő vagy imponáló, ha egy lány így viselkedik?

Figyelt kérdés
Múltkor nagyon rossz kedvel indultam neki bevásárolni, és a pénztáros srác olyan szépen mosolygott rám, hogy bearanyozta a napom. Még láttam párszor dolgozni, de hetek óta hiába megyek, nincs ott. Kolléganőjét leszólítottam és kinyomoztam a nevét. Meg is találtam őt Facebookon és szeretném bejelölni, de biztos vagyok benne, hogy majd rákérdez, hogy ki vagyok. Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy egy lány "lenyomozott" titeket? A mai világban már pozitívum, ha egy lány mer lépni?
2015. szept. 27. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mivel én is lenyomozom azokat, akik érdekelnek, így nem okozna problémát fordítva sem. :)
2015. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is szoktam nyomozgatni, engem nem zavarna.
2015. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A modern kor "átka".

Ki nem teszi meg?

Nincs ezzel semmi gond.

2015. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
2015. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lol.
2015. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úristen,nem értem hogy lehetsz ennyire bátortalan,nyugodtan jelöld be és mikor rákérdez,illetve nem is kell megvárni hogy rákérdezzen,a jelöléssel együtt küld el neki az üzenetet amiben bemutatkozol,hogy itt és itt láttad és szimpatikus volt neked ezért és ezért,ha te nem teszed meg senki nem fogja megtenni helyetted!
2015. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!