Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted jogosan sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jogosan sértődött be a nő?

Figyelt kérdés

Elkezdtem levelezgetni egy lánnyal itt tegnap, eléggé megtaláltuk a közös hangot. Majd beközli magától úgy a 15. levélváltásnál, hogy ja egyébként hónapok óta levelezik egy másik sráccal itt, aki fel sem hozta még neki a találkozás lehetőségét, de ő sem merne vele találkozni.

Kicsit kiakadtam rajta, hogy ha velem alakulna valami éppenséggel találkozásunk után (mert én benne lennék a találkozásban), akkor is levelezgetne mással itt vagy akárhol, meg találkozna is vele? Erre mondta, hogy semmiképpen. Az utolsó levelet én küldtem neki tegnap este, azóta semmi. Túlreagáltam, vagy ő a megbízhatatlan?


2015. nov. 13. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Túlreagáltad.
2015. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, de miért? Mert kifejeztem meglepettségemet, hogy miért levelezik valakivel fél évig, ha nem is találkozik vele, és mert ha mi összejönnénk, akkor is folytatná ezt?
2015. nov. 13. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Túlreagáltad. Nekem több éves kapcsolatom van mégis beszélgetek itt meg mindenhol csomó emberrel legikább fiúkkal. Ha a barátom nem kapja fel ezen a vizet neked semmi okod nincs mert te csak beszélgetsz a csajjal
2015. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit túlreagáltad, bár az azért tényleg furcsa, hogy minek levelezik valaki hónapokat anélkül, hogy találkozásra vinné akármelyikük is a dolgot. Persze függ attól is, hogy mikről levelezik a másikkal, mert ha veled szentfazekaskodik, meg lelki szemeteskedik, de a másikkal meg kefélget szexchatként, akkor elég tahó a nő, ez undorító lenne a részéről, miközben adná az ártatlant neked. Szóval ezt úgysem lehet kideríteni, max, ha más névről ráírnál. Akkor kierülhetne a személyisége, de ezt meg minek? Ennyit nem ér a nő szerintem. Ha te írtál utoljára, neki kell jelentkeznie most.
2015. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagáltad, de szerintem az itteni levelezgetésnek semmi értelme, tapasztalatból beszélek. Már ha párkapcsolat céljából írogatsz, mert a nők kényük kedvük szerint tesznek parkoló pályára. Én is voltam már úgy, hogy tök jól eldumáltunk, aztán egyszer csak vége lett, és már nem írt vissza. És nem csak párszor jártam így. Képet is felesleges küldeni, mert ha nem vagy egy adonisz, akkor egyből tiltanak is le.
2015. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Tegnap kezdtetek el levelezni és már úgy viselkedtél, mint akinél alakulna valami. Konkrétan féltékeny vagy két ismeretlen emberre, és valószínűleg ez meglepte őt és lehet kicsit megijedt, hogy így "letámadtad".
2015. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

idegenkívüli_lény hozzaszolonak igaza van, jottem sorba allni en is lepontozasert.


En egy ilyen kirohanas utan szoba se allnek veled a helyeben. Milyen jogon kered szamon, kivel beszelget? Ha osszejonnetek, akkor sem allna jogodban megtiltani, hogy beszelgessen emberekkel, de par level utan igy szamonkerni nem csak pofatlan, hanme eleg ijeszto is. Agyam eldobom.

2015. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pár levélváltás után itt mégis mi alakulna?

Lehet egy 40-es unatkozó palival beszéltél.

2015. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nap levelezés után meglehetősen túlreagáltad. Én dobnálak a helyében, de lehet hogy ő nem tette, az eszedbe sem jut, hogy más dolga van? Nem mindenki itt éli az életét...
2015. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!