Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ma orvoshoz kellett mennie a barátnőmnek, én pedig megkérdeztem tőle hogy elkísérjem-e?! Mire ő azt válaszolta hogy "áá nem kell,nem muszáj majd elmegyek én egyedül...". Én pedig hogy jólvan akkor. Most meg be van sértődve, hogy ennyi nincs bennem hogy elmenjek vele és csak kényszerből kérdeztem meg tőle.

én 18/f, ő 17/l


2012. máj. 9. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
XDDd
2012. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

szard le xD

egyáltalán nincs igaza. te megkérdezted, ő utasította el.

L/20

2012. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
szerintem se neked kell rosszul érezned magad.:D ne foglalkozz ezzel:D 18/L
2012. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hülye p*csa... Miért mit vár, hogy majd örömmel kérdezed, hogy elkísérhetlek drágaságom, hisz annyira élvezem a több órán át tartó ücsörgést a sok beteg között...Örüljön, hogy elakarod kísérni, ne várja el, hogy még rajongj is érte.
2012. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj az ilyen h.ülye csajokat én annyira utálom, öcsém nője is egy ilyen teljesen idióta p.csa, ugyanez, megkérdezel tőle valamit, hogy hogy legyen, mondja, hogy rádbízza, aztán ha nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor hisztizik... KÖNYÖRGÖM, ha akar vmit, azt mondja, ne azt, hogy mindegy.

Szerintem nem sértődött meg jogosan, és ha számon kér, mond azt, hogy ő mondta, hogy neki mindegy, ha nem mindegy, akkor meg ne ezt mondja, hanem azt, hogy szeretné, ha elkísérnéd. Ha ezek után pedig még mindig hisztizik, sz.rd le, és ne beszélj vele, amíg le nem higgadt.

21L

2012. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
17 évesen az a gáz, ha nem mer egyedül orvoshoz menni... engem utoljára 14 évesen kísért anyám.
2012. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"áá nem kell,nem muszáj majd elmegyek én egyedül...".


Ez a mondata már besértődős. Hogy képzeled hogy ezt meg kell kérdezni?! Ez alap. :D Wc-re is kísérgetni kell?

2012. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon félre van nevelve. Ha nem tanulod meg kezelni és kicsit észhez téríteni, folyamatosan hisztik, sértődések lesznek.
2012. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahogy sejtettem...1 újabb hiszti roham volt :D
2012. máj. 9. 17:47
 10/12 _Jessy_ ***** válasza:

"Wc-re is kísérgetni kell?"

Ismertem olyat, akit kísérgetett a pasija :D

2012. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!