Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesen miért, vagyok ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen miért, vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon makacs ember vagyok soha senki, nem mondhatja meg hogy mit csinálhatok. Sőt mindig az ellenkezőét csinálom, amit mondanak, még élvezetemet is lelem benne. Viszont, szerelmesen teljesen más vagyok. Én nyálasnak tartom magamat, olyankor. (Első barátnőmnél is nagyon nyálas voltam.) Viszont ha nem vagyok szerelmes, csak szeretem akkor nem mondom, hogy annyira szeretlek hogy meghalok. Egyszer volt, hogy ilyenkor próbáltak kihasználni. Éreztem én valahol belül, meg haverom szerint is csak kihasznált. Valamiért ilyenkor nem nagyon tudom elhinni hogy tényleg így lenne. Úgy vagyok vele, hogy ő? Ő biztos nem, nem olyan hanem egy rendes csaj. Ebben az állapotban egyszer törtek meg. Azt mondta idézem"Nem beszélgethetsz más nőkkel, napokig , hetekig nem engedtem. De egy idő után meg törtem, végül azt mondta neki oké... Párnap múlva viszont, gyötört a gondolat és azért sem engedtem... Röviden ennyi, bocs a helyesírás ért, és a hülye fogalmazásért. Válaszokat előre is köszönöm, és további szép estét mindenkinek!:)

2015. nov. 13. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondod,hogy a lányok kihasználnak.Vagyi is ugy érzed hogy kihasználnak,kihasználtak.
2015. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
?
2015. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. Inkább úgy fogalmaznék hogy 4-5 párkapcsolatomból egyszer fordult csak elő, kihasználás.
2015. nov. 15. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény
2015. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudomm mien amikor kihasznalnak,engem us hasznaltak nem is egyszer
2015. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!