Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ketsegbe vagyok esve!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ketsegbe vagyok esve! Tonkre tesszuk a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Nagyon osszevesztunk a parommal.


Azzal kezdodott, hogy multkor igerte, elvisz majd a barataihoz (nekem fontos lenne ez mert tudom hogy sok a lany. Amikor en vagyok fiukkal o mindig kerdezi kik vannak ott, miert, stb. Mindent tudni akar. Szoval szerintem nekem is jogom van tudni reszleteket, ha neki is. NEM BAJ, HA ELMEGY jol erezni magat! Sot, ez jo! Csak szeretem tudni kikkel, milyen kozegbe).


Kerdeztem, azt mondta, hogy nem akar nekik bemutatni mert meg o sem ismeri oket elegge, meg fuveznek. Mondom, oke. De akkor sem. Aztan probaltam tole megkerdezni o mit csinal ha egy lany mondjuk tul flortolos vele. Erre bepoccent, pedig szerintem teljesen normlais temat dobtam fel, ha o megkerdez, valaszolok. Szerintem egy kapcsolatban az ilyennek nem szabadna tabunk Lennie.


Amugy jelenleg sok minden ugy ahogy jol vagyunk, van nehany dolgo amin dolgozunk es tudom, hogy nem csal meg. De amikor parkapcsolati dolgokrol van szo sosem akar beszelni. Regebben adott sok okot a feltekenysegre de ma mar nem, sot kimutatja nagyon, hogy szeret es lesi a kivansagaimat, viszont az, hogy ilyenekrol nem akar beszelni es ideges lesz nagyon rosszul erint.


Szo szot kovetett, nem akartam, hogy ugy menjunk el ma este (kulon emberekkel talalkozunk mert o ugye azzal a tarsasaggal lesz, en pedig valaki massal megyek habar jo lett volna egyutt elmenni valahova de szeretnem ha nem erene ugy, hogy korlatozom). Probaltam megbeszelni, semmi. Aztan olyan merges let (nem akartam a kulcsat odaadni), hogy beverte a fejet a szekrenybe.


Szerintetek miben kene nekem es neki valtozni? Ugy erzem o azt gondolja, ha amugy minden rendben akkor nem kell a parkapcsolatrol beszelni, en viszont azt gondolom, egy teljesen normalis dolog megkerdezni azt, hogyan utasitja vissza azt aki flortolos vagy tul kedves.


Nem akarom elvesziteni de amikor vitazunk tiszteletlenul beszel velem es o meg ezzel bant meg.


Hogy talaljam meg vele a kozos hangot??


(21 l, 26 F)


2015. nov. 13. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarom elvesziteni. - Ezzel vesztetted el.

A kerdesed normalis. Lehet ra valaszolni.

A pasid reakcioibol leszurtem, h nagyon terhes neki a ragaszkodasod. Ez a pasas egy laza szeretoi kapcsolatot bir ki.

Viszont megfordithatod a ragaszkodast: h o ragaszkodjon jobban hozzad. Kezdj el nem ragaszkodni. Fuggetlenedj. Erj ra kevesebbet. Legyel lekezelo indonkent. Erzeketlen. Ne kezdemenyezz puszilgatast, testi erintest csak fele vagy harmad annyit. Huvos legyel. Vegyenek korul pasik.

N

2015. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TSkull válasza:

Az írásodból leszűrtem, hogy nagyon különbözőek vagytok. És látom a korkülönbség sem kicsi. Az előző hozzászolónak igaza van abban, hogy a pasid mintha nem lenne sem az a ragaszkodó tipus, és ő sem tűri jól ha te az vagy. Vagy ami kicsit rosszúl fog hangzani, de lehet, hogy nem gondolja komolyan annyira. Ez persze nem azt jelenti, hogy megcsal, hanem csak egyszerűen szeret benne lenni egy kapcsolatban, de azért az ne sokat változtasson az életén. És az, amikor egy kapcsolatban tudtok beszélni őszintén, és kezelhető indulatokkal a problémákról, az már tényleg komolyságot jelent, ami megintcsak ellene szól. És pl. furcsálom, hogy nem akar bemutatni a barátainak. Mióta vagytok együtt? És az, hogy a szekrénybe veri a fejét, háát az már nem átlagos viselkedési forma, kicsit problémásnak hangzik. A te ragaszkodásodon nem tudom tudsz-e változtatni, vagy azt, hogy kell-e, mert amíg nem ülsz a fejére, ez nem feltétlen egy rossz tulajdonság.


És az előző hozzászolóhoz szolván, nem mindegyik pasi csak a laza szeretői kapcsolatot szereti. Én pl. szeretem, ha a másik felem ragaszkodik, és lépten nyomon eszébe jutok.


25 F

2015. dec. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2015. dec. 15. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!