Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Hogyan tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Hogyan tudom megmenteni a kapcsolatunkat? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel jó barátok lettünk, a kezdetektől fogva tudtam, hogy szerelmes egy lányba. A lány persze nem akart semmit tőle (nagyon nem az esete). Én mellette álltam segítettem neki elfelejteni a lányt. Közben beleszerettem. Persze mivel tudtam, hogy miken megy keresztül így nem vallottam neki szerelmet, de gondoltam, ha majd túl lesz a dolgon hátha észre vesz. Persze a dolgok teljesen más fordulatot vettek.

A srác megismerkedett egy lánnyal (aki megjegyezném nagyon hasonló személyiségre és kinézetre is hozzám) és elkezdtek járni. Egyszerre örültem neki és sírtam is. Hiszen ez egy nagyon jó dolog, hogy túltudta tenni magát az előző szerelmén. Viszont másik részről a szívem szakadt meg.

Nem tudom most mit kellene tennem. Mi ugyan olyan jóban vagyunk, rengeteg időt töltünk kettesben. Nagyon vegyes érzelmeim vannak, egyszer örülök a boldogságának máskor pedig egyszerűen mérges vagyok rá, hogy ez lett a helyzet.

Mit kellene tennem?

Felejtsem el örökre? Ha eddig mint nő nem vett észre nincs is esélyem? Nagyon fontos nekem nem akarom a barátságunkat elveszíteni, de persze elvenni sem szeretném a barátnőjétől.

Várjam ki mi lesz, legyek csak a barátja?

De akkor felkerülnek a kapcsolatukból is dolgok és ezek fájnak.

Szerintetek van valami megoldás erre a helyzetre?


2015. jan. 13. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy mit éreztél iránta, és hogy most hogy Ő észre sem vett fáj, és váljatok el mint barátok! Ne gyötörd magad tovább! Hátha hozzád nem is mert közeledni, és nagyon szeret! Akkor úgysem hagyja hogy szenvedj!

Happy End!

2015. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond meg neki, az őszinteség a legjobb megoldás. És te is jobban jársz, ha megtudod, hogy ő hogy érez, mint hogy ha titokban epekedsz utána ki tudja még meddig.
2015. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!