Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan (viszonylag)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan (viszonylag) fiatal férfi, aki nagyon jó testi és egyéb adottságai ellenére valamiért nem talál párt és hasonló helyzetben lévő nővel ismerkedne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Figyelj én elméletileg nagyon "szerencsés" kellene, hogy legyek. Magas vagyok, sűrű hajam van, széles a mellkasom, nagy kezeim vannak stb. mégse érzékelek ebből semmit.
2015. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Jelenleg pl én. De nem azért nem találok, mert nem jön össze, hanem mert nincs hozzám méltó nő a környezetemben. Idegesítő a legtöbb nő, agyatlanok és kicsinyes problémáik vannak.
2015. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit jelentenek a "nagyon jó testi és egyéb adottságok"? :D
2015. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát én jóképű vagyok, van diplomám, vannak céljaim, stabil lábakon állok. Megvan mindenem a párkapcsolatot kivéve. Esetemben ennek elsősorban az az oka, h kevés lánynál próbálkoztam be eddig. Egész pontosan csak azoknál, akikbe totálisan bele voltam zúgva, nekik viszont pont nem kellettem.
2015. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És te fogsz rájuk írni vagy ők írjanak rád?:D
2015. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szerencsésnek érzem magam, mert elég jó a genetika :) Rengeteg barátnőm volt..16-18 évesen élveztem, hogy döglenek utánam a nők...aztán ahogy teltek múltak az évek, jött az első komoly...szakítotttunk mert szerinte gyerekesen viselkedtem..rendben, elismerem, visszatekintve valóban..aztán rá pár évre egy 4 éves kapcsolat következett egy nálam idősebb lánnyal, aki azt szerette bennem, hogy komoly vagyok, megbízható és "stabil pont",olyan igazi férfi...Jól állok anyagilag, diplomás vagyok, konkrét tervekkel az életben...azért szakítottunk, mert zavarta, hogy terveztem vele hosszú távra...na akkor hölgyeim, Önöknek aztán lehetetlen megfelelni :)
2015. nov. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, hogy mi a viszonylag fiatal, mi a különbség a jó és a nagyon jó között, és, hogy milyen egyéb adottságokra gondolsz, akkor lehet, hogy válaszolnék.
2015. nov. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi a viszonylag fiatal?Hát még olyan 35-42 év közötti, ha jól tartja magát....Én 40 vagyok, de nem zavar, mert nem látszom annyinak, általában 25-nek tippelnek, nem is érzem többnek magam.
2015. nov. 14. 18:04
 9/11 A kérdező kommentje:

02:13-as, néha azon gondolkozom, miért van az, hogy sokszor pont az kapja meg a legjobbat, akinek nem is kell igazán, vagy nem becsüli meg?

Én ha találok olyat, aki tényleg mindenben megfelel(mert volt már ilyen is párszor), akkor azt megbecsülöm, hűséges vagyok hozzá és igyekszem megtartani.Aztán meg pont ebből van a baj..Én meg ezt nem értem a férfiakban,jajgatnak, hogy sok a ri banc,stb..Meg nekik hűséges barátnő kellene, aztán ha találnak, akkor megcsalják valami rusnya bányarémmel, akire bárki bármelyik bokorban rámászhat, mert gondolom, azt izgalmasabb nőnek találják(nem mintha én unalmas lennék)..De így jártam..

Körbeudvarolnak sokan, bár ők nekem nem jönnek be, de ha mégis nagy ritkán találok valakit, akire már azt mondanám , lehetne mindenben az igazi, akkor pár év múlva az a vége, hogy otthagy, maga sem tudja miért, és összejön egy olyan nővel, akit értelmes ember bottal sem piszkálna meg(értsd:pattanásos, ápolatlan, zsíros hajú, legjobb öltözéke egy szétnyúlt póló, nem akarok lenézni senkit, csak ez azért már gáz, öreg emberekkel 60-70 évessel csalja a pasit, vagy drogozik ).De ez kellett helyettem! Nem értem...

2015. nov. 14. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Én például ismerkednék, akár idősebb, akár egykorú velem az illető :) 23F
2015. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!