Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kellene komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kellene komolyan vegye a jarast egy 18 eves lany?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 18 eves lany, osszejon egy nagyon fiatalos 34 eves pasival. Mennyire lehet komolyan venni ezt a kapcsolatot. Hazassagban kellene gondolkodni vagy? Nektek mi a velemenyetek?
2015. nov. 15. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz megmondani, szerintem ezt nem az dönti el, hogy hány éves, hanem, hogy mennyire érett, illetbe, hogy mennyire illetek össze :)
2015. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmunk sics, nem tudjuk, hogyan jönnek ki egymással. Lehet belőle boldog házasság is, meg egyéjszakás kaland is. Nem ismerjük őket, így nem tudunk mondani semmit.
2015. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 18 éves csajokat akarok majd töcskölni 34 évesen. :O
2015. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a helyzetet,egy 18 éves lány szeretne komoly felnőttként viselkedni,de még nem képes rá.Ha bókolnak neki mindig elgyengül és másfelé kacsintgat,nem tud sokáig ellenállni a másik nem csábításának.

Persze más a helyzet ha folyamatosan együtt vagytok vagy ha a lány nem túl szép és emiatt kevés ajánlatot kap.

Nem azért mondom ezt mert rossz véleménnyel vagyok a 18 éves lányokról,egyszerűen túl fiatalok még,hogy elkötelezzék magukat.Persze kivételek mindig vannak.

2015. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A fiu meg elegge gyerekes. A lany 18 eves, es amolyan jo csaj, szexi ruha, smink, cipo... A pasirol tudni kell, hogy azokkal a csajokkal foglalkozik, akik picit kihivobban oltoznek... Amugy mar 1 honapja egyutt vannak.

Akkor kezd komolyodni a dolog, ugye? A pasi ismerosei elott felvallalta a csajt, sot meg neten is, ahol soha nem vallalt meg fol senkit.

2015. nov. 15. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdésből következik, hogy ez még egy tini kapcsolat inkább. Egy párkapcsolat sikere ugyanis nem azon múlik, hogy ki hogy öltözködik.

Mennyire hasonló az értékrendjük, gondolkodásuk, képesek-e csiszolódni? Milyenek a jövőről alkotott terveik (pl. spórolni, félretenni akarnak, vagy inkább felélni a jövedelmüket, közös élményeket gyűjteni)? Hogyan tudják kezelni a kapcsolatban felmerülő kisebb-nagyobb konfliktusokat? Támaszt tudnak-e nyújtani egymásnak nehéz helyzetekben? Tudnak-e tudatosan dolgozni a kapcsolaton a rózsaszín köd elmúltával?

Ha ezekre tudsz válaszolni, akkor érdemes hosszú távra tervezni.

2015. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen, amig ott tartasz, hogy egy kapcsolat az öltözködés függvénye, addig semmi komolyban ne gondolkodj. Ès tedd is fel magadnak a kérdést:" ha én történetesen nem igy öltöznék, ez a pasas akkor is velem lenne?"

màsik: "egy hònapja együtt vagyunk, màr komoly ugye?"

NEM...Egy hònap még egy kosàr fing sem, nemhogy komoly...

2015. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!