Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Sok a dolgom" kifogás, már most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Sok a dolgom" kifogás, már most?

Figyelt kérdés

25 éves fiatalok vagyunk, néhány hónapja vagyunk együtt. Eleinte heti kétszer találkoztunk és ennél többre nem is lett volna igényem, révén hogy én is elfoglalt ember vagyok, de már két hete nem láttam és nem is igen foglalkozik velem. Mindig az a kifogás, hogy sok a dolga, de arra nem tud érdemben válaszolni, hogy mi. Tanul és dolgozik, ahogy én is. Ugyanazon a területen, ugyanazon a szakon, csak máshol. Nekem is sok a dolgom, még is képes vagyok időt szánni arra, amire akarok.

Ergo férfiak! Ha ti 2 hete mindenre azt mondjátok kifogásként, hogy ez most egy vacak időszak, sok a dolgom, de majd minden jobb lesz, blabla... akkor már nem igazán akartok semmit az illetőtől igaz? Azt gondolom eddig is megoldotta azt a heti 2 találkát, ezután sem kellene gondot okoznia nemde?

Néha azt érzem hülyének néz.

Összeveszek vele és ismét csak annyit kapok, hogy nem tud mit tenni ez egy ilyen időszak. Ha viszont nem akar már semmit, akkor miért nem enged el? Miért szédít, hogy majd lesz ez még jobb is? Egyszerűen nem értem.



2015. nov. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a távolság köztetek?

Telefonon szoktatok beszélgetni vagy neten?

2015. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet,nem kellesz már neki,de nem meri mondani.Nem akar megbántani,ezért nem őszinte,inkább kifogások mögé rejtőzik.Tipikus pasitaktika,amit azokban a szituációkban használ a legtöbb férfi,amikor már menekülne,de még nem tudja,hogyan.Azzal jársz a legjobban,ha te zavarod el őt,még mielőtt késő lesz,és beléd rúg egyet.
2015. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Vagy tényleg csak kifogás, és vedd észre magad, vagy valami olyan van, ami őt nagyon leterheli, amit nem akar elmondani, esetleg szégyelli.
2015. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem párkapcsolat sajnos,ahol 2 hete nem látsz valakit...
2015. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként írok, és férfiak, nyugodtan lehet kijavítani, ha tévedne a megérzésem. Nekem ez a helyzet

gy tűnik, hogy jó, hogy vagy neki, mert más nincs, meg jó ellenni veled, meg van szex meg van kivel menni ide-oda, de itt én nem látok szerelmet. Ha szerelmes lenne, akkor legalább konkrétan elmondaná, hogy mi miatt nem találkoztok. Pl. nekem is volt, amikor másfél hónapig alig, két-háromhetente egy órára láttam a párom, de ott tudtam, hogy azért volt, mert 5ödszörre próbált meg átmenni egy tárgyon az egyetemen, és nagyon parázott, hogy ha nem tanul eleget (kb. amikor nem dolgozott, akkor minden percét arra áldozta), akkor megint bukik. De ezt rendesen elmagyarázta nekem.

2015. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, hogy nem szerelmes belém, énsem vagyok belé. Úgy gondolom mindketten láttunk eleget ahhoz, hogy ez ne alakuljon ki bennünk ilyen gyorsan. Azt viszont én is úgy látom, hogyha lenne rá alapos oka, akkor azt nyugodtan megoszthatná velem, mert nem gondolom, hogy nem vagyok megértő. Máskor is előfordult, hogy 1-1 hetet nem találkoztunk, mert húzósabb volt az egyetem akár neki, akár nekem. Munka és tanulás mellett már tényleg nem fért bele más.

Most is itt van a véghajrá, szorgalmi időszak utolsó hetei, házi leadások, de elkövette azt a hibát, hogy nagyjából elmesélte mik a követelményei és hiába próbálja erre fogni, aki BME-n elvégzett egy mérnöki képzést komolyabb csúszás nélkül, az ennyi miatt nem kellene, hogy sírjon szerintem (mivel én is ott végeztem, nagyjából képben vagyok). Egyszerűen kamunak érzem, hogy ezért nem ér rá, amióta ezt nagyjából, normálisan felvázoltam neki, már más kifogásokkal is jön, de annyira átlátszó...


Ha az a taktikája, hogy előbb-utóbb megunom és kiteszem, akkor jól gondolkozik. Engem inkább azzal bánt meg, hogy ennyire átlátszóan hazudik ahelyett, hogy a képembe mondaná, hogy elég volt belőlem.


Mivel a munkahelyeinknek van köze egymáshoz, ezért egy-két naponta találkozunk futólag, de néhány mondaton kívül nem igazán beszélünk egymással gondolom érthető okokból. Tudják, hogy egy pár vagyunk, de vannak dolgok, amiket nem szeretnék bevinni a munkahelyemre és ezek közé tartozik magánéletem. Ezzel ő is így van.

Egyébként kb. 30 km-re lakunk egymástól, de nem okoz gondot, ha munka után egyből jön hozzám, vagy én megyek hozzá, autóval közlekedünk mindketten és abszolút nem nagy kerülő, sőt... az én lakásom útba is esik neki reggel a munkahelyére menet, szóval még előnye is származna abból, ha nálam aludna, nem kellene olyan korán kelnie. :D

2015. nov. 16. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
"Azt viszont én is úgy látom, hogyha lenne rá alapos oka, akkor azt nyugodtan megoszthatná velem, mert nem gondolom, hogy nem vagyok megértő." - Ez nem rajtad múlik, csak rajta. Nekem is van olyan problémám, amiről nem szívesen beszélek, sőt, megpróbálom titkolni, csak annyit láthatnak rajtam, akik látnak, ismernek személyesen, hogy lassabb vagyok, kimerültnek tűnök. De nem részletezném, ha rákérdeznének.
2015. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!