Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elég érdekes kifogás nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég érdekes kifogás nem? Vagy így egyszerübb lenne neki végig csinálni?

Figyelt kérdés

5 hónapig nem leszek itthon.1000-km lesz köztünk.Mondtam neki hogy ha nem is minden hónapba,de egyszer kétszer jó lenne találkozni egymással.Vonattal kitudna jönni,igaz 14 óra az út,nem várom el hogy hetente vagy havonta kijöjjön.De azért az 5 hónap alatt jó lenne találkozni egyszer legalább 4-5 napot egybe.

Erre az volt a legnagyobb gond,hogy ha kivesz 3 nap szabit,akkor nem lesz neki elég év végégig.23 napja van neki 1 évre.Vagy lehet azért nem akarna kijönni,mert hogy utána még rosszabb lenne,ha nem látnánk egymást megint egy darabig,és így egyszerübb lenne neki?Valamilyen szinten egyet is értek vele,de a szabi napokra fogni elég hülye indok.Nem tudom mi lehet az ok valójában.


2014. dec. 10. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy valóban ezért nem megy ki, hogy maradjon az ünnepek közöttre, mert karácsony meg szilveszter között senki nem szeret dolgozni.

Viszont, ha ez fontosabb számára, minthogy lásson (főleg, hogy 5 hónapon akár egy kapcsolat is múlhat), akkor nem veszi annyira komolyan szerintem a kapcsolatot mint te. El van most benne, de mint látod semmi erőfeszítést nem tenne érte.

2014. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért 5 hónap nem a világ... Nem bírsz ki ennyit nélküle? Én se utaznék ki egyszer se (max ha az országot meg akarom lesni).
2014. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak, nincsen elég pénze, vagy nem tudom, ezt vele kellene megbeszéld.
2014. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!