Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A házasok egy jelentős része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasok egy jelentős része miért nem szokta bevallani a neten se, illetve sokszor magának se, hogy ugyanúgy kihűlt/zátonyra futott a házassága, mint az azt megelőző párkapcsolatai?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem érzi úgy?!
2015. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem a valóban jó házasságban élőket célozza a kérdés :) akik nem abban élnek, azok közül sokan végleg vagy még legalábbis hosszú évekre benne maradnak a rosszban.
2015. nov. 15. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz az újrakezdés. Szerintem egyszerűen csak ennyi az oka. :) Vannak akik ugye akiket a gyerekek kötne össze. Van aki nem akar elválni, mert kevesebbet fogja látni a gyerekét(apuka)/nem tudja egyedül eltartani őket(anyuka).

Ezeken felül pedig, ha mindez nincs, akkor egyszerűen csak nehéz új életet kezdeni és ha a házasság nem öli meg, szimplán már nem boldogítja, akkor egyszerűbb benne maradni.


#1

2015. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-asnak igaza van. Ezért nem válok én sem.
2015. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3 as jól leírta a dolgokat. Én még azt tenném hozzá azért nem vallják be hogy tönkrement a házasságuk , mert az kudarc lenne. Félnek mások reakcióitól, és attól hogy elbuktak, kudarcot vallottak. Az emberek inkább csak a szépet meg a jót mutatják kifelé, főleg a mai magamutogató világban.

Az emberek többsége észre sem veszik hogy gond van nagyon sok kapcsolatban.

Félnek kilépni meglévő kapcsolatokból, félnek az egyedülléttől. Én azt mondtam egy életem van , kár elpazarolni olyan kapcsolatra ami nem működik. Csakhát tényleg sokan félnek, férfiak és nők is egyaránt.

2015. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!